Kadry KOZPN

Aktualności dotyczące Kadry OZPN:

Turniej Reprezentacji Okręgów - galeria zdjęć

Drużyna OZPN Konin rocznik 2003 z trenerem Dawidem Jóźwiakiem

alt

Drużyna OZPN Konin rocznik 2004 z trenerm Dominikiem Łomnickim.

Galeria zdjęć

Zdjęcie publikujemy dzięki uprzejmości portalu lm.pl oraz panu Dariuszowi Brzostowskiemu.


Wyniku Turnieju Reprezentacji Okręgów

Turniej Reprezentacji Okręgów o Puchar Prezesa Konińskiego OZPN - podsumowanie.

17 września odbył się w Koninie turniej dla kadr okręgów rocznik 2003 i 2004 w którym uczestniczyli najlepsi zawodnicy z Okręgowych Związków Piłki Nożnej z Kalisza, Piły, Poznania i Konina.

Wyniki r.2003

1.Poznań
2.Konin
3.Kalisz
4.Piła

Kalisz – Konin 2:1, Poznań – Piła 4:0, Konin – Poznań 0:2, Kalisz – Piła 1:2, Konin – Piła 5:1, Kalisz – Poznań 1:3

Nagrody indywidualne:Najlepszy bramkarz: Bąkowski Wojciech – OZPN Poznań,Najlepszy strzelec: Smykowski Patryk – OZPN Poznań,Najlepsi zawodnicy: Wojcechowski Mateusz(OZPN Poznań), Kuszaj Eryk (OZPN Kalisz), Witczak Enriko (OZPN Piła), Andrzejewski Wiktor (OZPN Konin)

Wyniki r.2004

1. Poznań
2. Piła
3. Kalisz
4. Konin

Kalisz – Konin 2:0, Poznań – Piła 1:0, Konin – Poznań 0:3, Kalisz – Piła 0:1 , Konin – Piła 0:2, Kalisz – Poznań 0:0

Nagrody indywidualne:Najlepszy bramkarz: Ludwikowski Mateusz – OZPN Kalisz,Najlepszy strzelec: Siedlecki Bruno – OZPN Poznań,Najlepsi zawodnicy: Walczak Maks ( OZPN Poznań), Sumiński Jeremiasz ( OZPN Kalisz),Stangier Mikołaj ( OZPN Piła), Iwiński Adam ( OZPN Konin)


Powołania na Turniej Reprezentacji Okręgów w Konine

Powołania na Turniej Reprezentacji Okręgów o Puchar Prezesa Konińskiego OZPN.

Turniej odbędzie się 17 września ( czwartek) w godz. 15.00-19.00 z udziałem reprezenatcji Kalisza, Piły, Poznania i Konina.

Uczestniczyły będą reprezentacje w roczniakch 2003 i 2004.

Powołania:

Powołani zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie, kompletny sprzęt do gry (ubiór, buty, ochraniacze).

Rocznik 2004

Zbiórka 17 września godz. 14.15 na Stadionie Piłkarskim im. M.Paska ul. Dmowskiego 4 w Koninie ( stadion na którym gra Górnika Konin).

Powołani zostali:

Frątczak Bartosz - Olimpia Koło
Kubacki Bartosz,Sieradzki Fabian,Januszek Stanisław,Krakowski Eryk - Górnik Konin
Kaźmierski Igor,Drapiński Igor - Górnik Kłodawa
Brzostowski Oskar – Tur 1921 Turek
Staszak Nikodem – Sokół Kleczew
Iwiński Adam,Nowierski Iwo,Wieroński Aleksander,Hyży Jakub - Oranje Konin
Kaźmierczak Hubert – Victoria Września
Ramel Arkadiusz – Tulisia Tuliszków
Burda Jakub,Kałecki Franek,Ratajczyk Norbert - SKP Słupca

Rocznik 2003

Zbiórka 17 września godz. 14.15 na Stadionie im. Złotej Jedenastski K.Górskiego w Koninie ul. Podwale 1 w Koninie ( stadion na którym gra Medyk Konin)

Powołani zostali:

Jankowski Maciej, Pluciński Jakub, Grzelka Fabian, Andrzejewski Wiktor, Andrzejewski Hubert, Ćwik Maciej - Górnik Konin
Łukasik Miłosz, Pawlak Kamil, Dybus Michał - MKS Tur 1921 Turek
Patrzykąt Wojciech, Szaufer Hubert, Kajdan Kacper - SKP Słupca
Pingot Maksymilian, Czajkowski Maciej, Wertlewski Jan - Sparta Konin
Perzyński Jan, Chojnacki Łukasz, Bibel Jakub -Viktoria Września

Turniej Reprezentacji Okręgów o Puchar Prezesa Konińskiego OZPN. 17 września w Konine.

Turniej Reprezentacji Okręgów po raz pierwszy odbędzie się w regionie konińskim a dokładnie w Koninie. W turnieju będa uczestniczyły reprezentacje: Piły, Kalisza, Poznania i Konina w kategorii młodzik młodszy i starszy. Turniej odbędzie się 17 września w Koninie jednocześnie na dwóch stadionach. Cztery drużyny z rocznika 2003 rozegrają swoje mecze na głównej murawie Stadioniu Złotej Jedenastki K.Górskiego a kolejne cztery zagrają na Stadionie Piłkarskim im. M.Paska.Przyglądać się zawodnikom będą trenerzy reprezentacji Wielkopolski oraz Lecha Poznań.

Harmonogram rozgrywek dla obu roczników na dwóch stadionach.

1. Kalisz - Konin 15.00
2. Poznań - Piła 15.40
3. Konin - Poznań 16.20
4. Kalisz - Piła 17.00
5. Konin - Piła 17.40
6. Kalisz - Poznań 18.20

Uroczyste zakończenie odbędzie się o godz. 19.00


Kadry Konina i Kalisza najlepsze w Wielkopolsce.

W kolejnym Turnieju Reprezentacji Okręgów o Puchar Prezesa Wielkopolskiego ZPN w Sieradzu najepszymi okazały się reprezentacje z Konina w roczniku 2002 i Kalisza w roczniku 2003. Nasza młodsza reprezentacja zagrała bardzo dobrze , ale musiała uznać wyższość rywali w każdym spotkaniu i ostatecznie zajęła piąte miejsce.Wszystkie spotkania obserwowali trenerzy reprezentacji wilkopolski Bartosz Majchrzak oraz Michał Rokicki.Serdeczne podziękowania składamy trenerom prowadzącym nasze kadry Dawidowi Jóźwiakowi (2003) oraz nieobcnemu na mistrzostwach Michałowi Sypule (2002) za wkład, poświęcenie i prace na rzecz rozwoju naszych piłkarzy.

Zwycięska kadra rocznik 2002

alt

Skład:Jakub Włodarczyk - Błękitni Psary Polskie, Wiktor Augustyniak - LKS Ślesin,Adam Rykowski - Tulisia Tuliszków, Mateusz Sobczak, Emmanuel Mikołajczyk, Adrian Ratajczyk, Hubert Grzeszczak - SKP Słupca,Szymon Walczak, Jakub Skoczylas - Tur Turek,Wiktor Wojciński - Victoria Wrześna, Tymon Talent-Dominiak, Dominik Lewandowski, Jakub Waligóra, Filip Skoneczny, Konrad Kujawa, Jakub Niewiadomski - Górnik Konin

Wyniki:

Konin - Kalisz 2:0 ( Adrian Ratajczyk, Jakub Niewiadomski), Konin - Leszno 5:2 ( Wiktor Augustyniak, Adrian Ratajczyk - 2, Filip Skoneczny, Jakub Niewiadomski), Konin - Poznań 1:0 (Adrian Ratajczyk), Konin - Piła 0:0. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został z 4 bramkami Adrian Ratajczyk ( SKP Słupca) a najskuteczniej asystującym Jakub Włodarczyk ( Błękitni Psary Polskie), który zaliczył również 4 skuteczne podania.

1. Konin 10, 8:2

2. Poznan 9, 20:2

3. Kalisz 6, 5:8

4. Piła 4, 3:11

5. Leszno 0, 5:18

Rocznik 2003

Skład: Pingot Maksymilian - Sparta Konin, Budny Olivier, Szaufer Hubert - SKP Słupca, Bączkiewicz Jakub - ZKS Zagórów, Kanior Kamil, Bibel Jakub, Jan Perzyński - MKS Viktoria Września, Łukasik Miłosz, Dybus Michał - MKS Tur 1921 Turek, Kazimierczak Kacper, Ćwik Maciej, Jankowski Maciej, Pluciński Jakub - Górnik Konin, Pawlak Kamil - MOS Turek,Woźniak Szymon - KS Grom Malanów, Szczepański Robert - LKS Ślesin

Wyniki:

1. Kalisz 12, 9:1

2. Poznan 9, 10:2

3. Leszno 4, 6:9

4. Piła 4, 6:10

5. Konin 0, 0:9

Konin - Piła 0:2, Konin - Kalisz 0:2, Konin - Poznan 0:3, Konin - Leszno 0:2.


Przygotowania przed Mistrzostwami Wielkopolski.

Kadry Konińskiego OZPN w poniedziałek 1 września odbyły swoje ostatnie konsultacje przed Turniejem Reprezentacji Okręgow o Puchar Prezesa Wielkopolskiego ZPN, który odbędzie się w dniach 8-9 i 10-11 września w Sierakowie. Konsultacje przybrały formę turnieju w ktorym wystąpiło sześć drużyn podzielonych na dwa roczniki ( KOZPN 2003, Mieszko Gniezno, KKS Kalisz / KOZPN 2002, Mieszko Gniezno, Victoria Września). Mecz odbywały się na boiskach bocznych przy ulicy Podwale i Dmowskiego). Uczestniczącym drużyną dziękujemy za przybycie !!

Rocznik 2002 z trenerem Michałem Sypułą.

alt

Rocznik 2003 z trenerem Dawidem Jóźwiakiem.

alt


Wyniki :

Rocznik 2002

KOZPN - Victoria Września 5:1 ( Wiktor Wójciński -2, Jakub Waligóra, Szymon Walczak, Dominik Lewandowski)
KOZPN - Mieszko Gniezno 3:3 (Wiktor Augustyniak, Adrian Ratajczyk, Konrad Kujawa)
Victoria Września - Mieszko Gniezno 7:4

Rocznik 2003

KOZPN - Mieszko Gniezno 5:1 ( Budny Olivier - 2, Łukasik Miłosz, Grzelka Fabian, Kazimierczak Facper )
KOZPN - KKS Kalisz 8:1(Grzelka Fabian -2, Kanior Kamil, Woźniak Szymon, Łukasik Miłosz, Bączkiewicz Jakub, Staszak Jakub, Budny Olivier, )
Mieszko Gniezno - KKS Kalisz 2:1

Powołania na turniej w Sierakowie

Udział należy potwierdzić sms pod numerem 692-830-718 Marcin Woźniak ( od 8.00 do 18.00)

Rocznik 2002
Wyjazd 8 września godz. 7.30 spod Hali Rondo w Koninie.Przyjazd 9 września ok. godz. 17.00 - Hala Rondo w Koninie. Powołania zawodnicy muszą ze sobą zabrać akutalną kartę zdrowia, legitymację szkolną, sprzęt do gry oraz rzeczy niezbędne do noclegu i kąpielówki. Wyżywienie zapewnione przez organizatora. Proszę o zabranie kanapek na drogę ponieważ pierwszy posiłek jest o godz. 14.00

1. Jakub Włodarczyk - Błękitni Psary Polskie

2. Konrad Kujawa - Górnik Konin

3. Wiktor Augustyniak - LKS Ślesin

4. Adam Rykowski - Tulisia Tuliszków

5. Mateusz Sobczak, Emmanuel Mikołajczyk, Adrian Ratajczyk, Hubert Grzeszczak - SKP Słupca

6. Szymon Walczak, Jakub Skoczylas - Tur Turek

7. Wiktor Wojciński - Victoria Wrześna

8.Tymon Talent-Dominiak, Dominik Lewandowski, Jakub Waligóra, Filip Skoneczny, Jakub Niewiadomski - Górnik Konin

Rocznik 2003

Wyjazd 10 września godz. 7.30 spod Hali Rondo w Koninie. Przyjazd 11 września ok. godz. 17.00 - Hala Rondo w Koninie Powołanii zawodnicy muszą ze sobą zabrać akutalną kartę zdrowia, legitymację szkolną, sprzęt do gry oraz rzeczy niezbędne do noclegu i kąpielówki. Wyżywienie zapewnione przez organizatora. Proszę o zabranie kanapek na drogę ponieważ pierwszy posiłek jest o godz. 14.00

1.Pingot Maksymilian - Sparta Konin

2.Budny Olivier, Szaufer Hubert - SKP Słupca

3.Bączkiewicz Jakub - ZKS Zagórów

4.Kanior Kamil, Bibel Jakub, Jan Perzyński - MKS Viktoria Września

5.Łukasik Miłosz, Dybus Michał - MKS Tur 1921 Turek

6.Kazimierczak Kacper, Ćwik Maciej, Jankowski Maciej, Pluciński Jakub - Górnik Konin

7.Pawlak Kamil - MOS Turek

8.Woźniak Szymon - KS Grom Malanów

9.Szczepański Robert - LKS Ślesin


Trójmecz pomiędzy Wartą Poznań, KKS Kalisz i kadrami OZPN Konin.

alt

4 czerwca odbył się w Koninie mini turniej w którym uczestniczyły drużyny tj. KKS Kalisz, Warta Poznań i kadry OZPN Konin. Każdą z drużyn reprezentowały dwa składy jeden w roczniku 2002 i drugi w roczniku 2003.

Drużyny w roczniku 2002 rozegrały między sobą trzy spotkania, podobnie zawodnicy w roczniku 2003, każde trwało 2x25 minut. Mecze odbyły się na bocznych boiskach na Stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie. Nasze reprezentacje uporały się z drużyną KKS Kalisz, uległy natomiast wysoko drużyną Warty Poznań.

Kadry OZPN reprezentowali :

Kadra OZPN Konin rocznik 2003

Oranje Konin – Adam Iwiński, Ivo Nowierski

Sparta Konin –Maksymilian Pingot

Olimpia Koło –Olaf Osowski

SKP Słupca –Olivier Budny, Hubert Szaufer

ZKS Zagórów –Jakub Bączkiewicz

MKS Viktoria Września –Kamil Kanior, Jakub Bibel, Jakub Staszak, Jan Perzyński

MKS Tur 1921 Turek –Miłosz Łukasik, Michał Dybus

Górnik Konin –Maciej Ćwik, Maciej Jankowski , Jakub Pluciński, Kamil Lisik

MOS Turek –Kamil Pawlak

Kadra OZPN Konin rocznik 2002

Olimpia Koło – Szymon Bartosik

Tulisia Tuliszków – Adam Rykowski

Błękitni Psary Polskie – Jakub Kaczmarek, Jakub Włodarczyk

LKS Ślesin – Wiktor Augustyniak

Tur Turek – Szymon Walczak

Victoria Września – Wiktor Wójciński

SKP Słupca – Hubert Grzeszczak, Mateusz Sobczak, Adrian Ratajczak, Emmanuel Mikołajczyk,

Górnik Konin – Tymon Talent Dominiak, Dominik Lewandowski, Marcel Bilski, Jakub Waligóra, Filip Skoneczny, Jakub Niewiadomski, Konrad Kujawa


Powołania na konsultacje kadry Okręgu Konin rocznik 2002/2003

Konsultacje odbędą się 17 marca 2014r. na orliku w Starym Koninie ul. Wodna 1 ( przy szkole CKU, obok dworca PKS)

Powołani zawodnicy muszą ze sobą posiadać: aktualne badanie lekarskie, sprzęt do gry ( ubiór, buty, ochraniacze).

Rocznik 2003

Zbiórka w dniu 17 marca ( poniedziałek) 2014 o godz. 16.00 ( zakończenie 18.00)

Oranje Konin - Iwiński Adam, Ivo Nowierski

EKS Słodków –Domagalski Eryk

Sparta Konin – Wertlewski Jan, Pingot Maksymilian,Filip Śpiewak

Olimpia Koło – Osowski Olaf

SKP Słupca – Budny Olivier, Szaufer Hubert, Patrzykąt Wojtek, Waszak Szymon, Pilarski Bartosz

ZKS Zagórów – Bączkiewicz Jakub

Tulisia Tuliszków – Ramel Arkadiusz, Biniek Kacper

MKS Viktoria Września – Kanior Kamil, Bibel Jakub, Staszak Jakub,Jan Perzyński

MKS Tur 1921 Turek – Mielczarek Szymon, Łukasik Miłosz, Dybus Michał

Górnik Konin– Andrzejewski Wiktor, Szczygieł Bartosz, Ćwik Maciej, Jankowski Maciej,Pluciński Jakub,Lisik Kamil

Rocznik 2002

Zbiórka w dniu 17 marca ( poniedziałek) 2014 o godz. 18.00 ( zakończenie 20.00)

Olimpia Koło - Szymon Bartosik, Szymon Wawrzyniak, Kacper Madaliński

Sparta Konin - Strzykowski Jakub

Psary - Jakub Włodarczyk, Jakub Kaczmarek

Tulisia Tuliszków - Adam Rykowski , Cyprian Pawlicki

Victoria Września - Arkadiusz Wolniewicz, Wiktor Wójciński

ZKS Zagórów - Bączkiewicz Konrad, Olgierd Kłodziński

Cienin Zaborny - Emanuel Mikołajczyk

Tur Turek - Szymon Walczak,Konciak Adam

SKP Słupca- Mateusz Sobczak , Hubert Grzeszczak

Kasztelania Brudzew- Błażej Adamczyk

LKS Ślesin- Wiktor Augustyniak

Górnik Konin- Tymon Talent-Dominiak , Piotr Sikorski , Jakub Waligóra,Filip Skoneczny,Jakub Niewiadomski, Marcel Bilski


Konsultacje do kadry OZPN KONIN

Rocznik 2002

Zbiórka w dniu 17 października ( czwartek) 2013 o godz. 16.15 na stadionie Górnika Konin przy ulicy Dmowskiego w Starym Koninie.

MKS Tur 1921 Turek: Konciak Adam, Walczak Szymon

Victoria Września: Wolniewicz Arkadiusz, Wojciński Wiktor

Tulisia Tuliszków: Szymankiewicz Norbert, Pawlicki Cyprian, Rykowski Adam,

ZKS Zagórów: Bączkiewicz Konrad

GKS Sompolno: Kwiatkowski Paweł, Janaszak Mateusz

Sokół Kleczew: Świątnicki Miłosz

Kasztelania Brudzew: Szałek Antoni, Adamczyk Błażej

Zjednoczeni Rychwał: Cegielski Kuba

Olimpia Koło: Wawrzyniak Szymon, Madaliński Kacper, Bartosik Szymon

SKP Słupca: Sobczak Mateusz, Grzeszczak Hubert

LKS Ślesin: Augustyniak Wiktor

Sparta Konin: Strzykowski Jakub, Majkowski Krystian

Hetman Orchowo: Wiktor Konopka

Polonia Golina: Kukulski Mateusz

Psary Polskie: Włodarczyk Jakub, Kaczmarek Jakub

Rocznik 2003 i młodsi - I grupa

Zbiórka 16 października ( środa) godz. 15.15 na stadionie Górnika Konin przy ulicy Dmowskiego w Starym Koninie

MKS Mos Turek : Dziamara Bartosz, Staszak Filip, Bruś Mateusz, Kwaśniewski Kacper, Pawlak Kamil

MKS Tur 1921 Turek: Grzesik Jan, Kubiak Jakub, Brzostowski Oskar, Brzostowski Kacper, Marcinkowski Miłosz, Mielczarek Szymon, Łukasik Miłosz

MKS Tulisia Tuliszków: Ramel Arkadiusz, Biniek Kacper, Grześkiewicz Tobiasz, Szymankiewicz Michał

ZKS Zagórów: Ponto Mateusz, Bączkiewicz Jakub,Kłodziński Olgierd,

GKS Sompolno: Arabski Krzysztof, Biliński Bartosz, Piasecki Oliver

Sokół Kleczew: Bett Jakub, Wojdyński Wiktor

Kasztelania Brudzew: Antas Mikołaj, Mielczarek Kacper, Igor Piechocki

Grom Malanów: Koszela Tobiasz, Filipowicz Maksymilian

Olimpia Koło: Osowski Olaf

SKP Słupca: Budny Szymon, Szaufer Hubert, Patrzykąt Wojtek, Waszak Szymon, Pilarski Bartosz

LKS Ślesin: Szczepański Robert, Pawlak Michał

GKS Lisewo: Chańczeski Wiktor

Oranje Konin: Nowierski Iwo, Bednarkiewicz Filip, Gajewski Jakub, Chyży Jakub, Iwiński Adam, Grzelak Fabian,

Kaźmierczak Kacper, Jakub Matuszak

Rocznik 2003 i młodsi - II grupa

Zbiórka 23 października ( środa) godz. 15.15 na stadionie Górnika Konin przy ulicy Dmowskiego w Starym Koninie

Sparta Konin: Maksymilian Pingot, Wertlewski Jan, Położyński Jan

Górnik Kłodawa: Kowalski Dominik, Kazimierski Igor, Jędrzejczak Kacper

Osiek Wielki: Malcer Miłosz

Polonia Golina: Budziński Krzysztof, Tomaszewski Konrad

Błękitni Mąkolno: Wesołowski Kamil, Lasota Mateusz

Polonus Kazimierz Biskupi: Pidzik Szymon, Mazurek Filip

EKS Słodków: Rybak Paweł, Budka Gracjan

Górnik Wierzbinek: Beneturski Gracjan, Kazimierczak Kamil,

Czarni Brzeźno: Rafał Palutka, Rosiak Mikołaj

Warta Krzymów: Olejniczak Bartłomiej

Orzeł Kawęczyn: Dusza Filip

Victoria Września: Kanior Kamil, Bibel Kamil, Staszak Jakub, Wasela Patryk, Perzyński Jan

Płomień Nekla: Chojnacki Mateusz, Chojnacki Łukasz

Górnik Konin:Gostyński Oskar, Andrzejewski Wiktor,Nalewski Maciej, Sieradzki Fabian, Jankowski Maciej, Słowiński Tomasz, Szczygieł Bartosz, Wadelski Maksymilian, Witek Damian, Ćwik Maciej, Pluciński Jakub, Fabian Grzelka