Koniński Okregowy Związek Piłki Nożnej

ul. Spółdzielców 3 / 115
62-510 Konin

tel. +48 63 243-74-95
fax. +48 63 245-31-14
e-mail: biuro@koninskiozpn.pl
e-mail: m.wozniak@koninskiozpn.pl

Aktualności

Trener Reprezentacji Polski U-21 Marcin Dorna w Koninie.

alt

Rada Trenerów Wielkopolskiego ZPN oraz Koniński OZPN informuje, że w dniu 29 maja br. (czwartek) o godz. 19.00 na stadionie im. Złotej Jedenastki K.Górskiego przy ul. Podwale 1 odbędą się bezpłatne warsztaty szkoleniowe dla kadry trenersko-instruktorskiej oraz wszystkich zainteresowanych tematyką szkoleniową.

Marcin Dorna to od 13 stycznia 2013r.  selekcjoner reprezentacji U-21. Obecnie jego drużyna zajmuje pierwsze miejsce w grupie w eliminacjach MŚ 2015 wyprzedzając m.in Grecję, Turcję i Szwecję. W 2012r. z kadrą do lat 17 zajął 3 miejsce na Mistrzostwach Europy. Poprzednio pracował w UKS Gosir Dopiewo, Lechu Poznań oraz z reprezentacjami młodzieżowymi Wielkopolskiego ZPN-u ( w trzech startach zdobył trzy medale mistrzostw Polski) . W gronie fachowców uważany jest za przyszłego trener I Reprezentacji Polski. 

W I części trener Marcin Dorna poprowadzi trening pokazowy na głównej murawie a następnie wszyscy udadzą się do sali konferencyjnej , gdzie ok. 20.30 odbędzie się II część merytoryczna podczas, której każdy będzie mógł wymienić poglądy na tematy szkoleniowe. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w Warsztatach. Obowiązkowe potwierdzenie udziału u trenera koordynatora Marcina Woźniaka pod numerem 692-830-718 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Kursy UEFA A/B/C - zapisy trwają .

Przypominamy , że trwają zapisy na kursy trenera UEFA A organizowany przez Wielkpolski ZPN ( kontakt Adam Ziółkowski 608388696) oraz ciągle czekamy na chętnych , którzy chcieliby rozpocząć kurs zintegrowany UEFA B+ PZPN C w Koninie - warunkiem jest zgłosznie się 25 chętnych . Wiecej informacji w zakadce Sekcja szkolenia / szkolenia i kursy. 

 

Informacja Biura KOZPN

            Informujemy, że w dniu 18.04.2014 r. (Wielki Piątek) biuro Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej przy ul. Spółdzielców 3/115 w Koninie jest NIECZYNNE.

 

Wiktor Sobczyk w Legii Warszawa

alt

Swoją przygodę piłkarską rozpoczynał w Olimpii Koło. W wieku 14 lat  opuścił Koło i wyjechał do Włocławka , rozpoczął nowy etap w SMS Włocławek. W  międzyczasie reprezentował kadry OZPN Konin, był na konsultacjach do kadry Wielkopolski a obecnie reprezentuje kadrę województwa Kujawsko – Pomorskiego. Od stycznia 2014r.  trenuje w Legi Warszawa. Wiktorowi życzymy wielu sukcesów piłkarskich, ale i również w życiu poza boiskowym. 

 

Wojdak i Bielik przegrywają z Italią.

alt

altKacper Wojdak wychowanek Ola Władysławów oraz Krystian Bielik wychowanek Górnika Konin obecnie zawodnicy Lecha Poznań wystąpili w kolejnym meczu Reprezentacji Polski U-16.  Towarzyski mecz odbył się 9.04 w Brescii i zakończył się porażką 3:0(2:0). Krystian Bielik wystąpił od początku spotkania i zszedł w 65’ natomiast Kacper wszedł na boisko w 53’ i zastąpił swojego kolegę z Lecha Poznań.  Mecz był podsumowaniem konsultacji szkoleniowej, która rozpoczęła się 4 kwietnia w Ciechanowie. Przypominamy, że obaj występowali w reprezentacji okręgu Konin a następnie w reprezentacji Wielkopolski.

 

Spotkanie z Ministrem Sportu

                Urząd Miasta w Koninie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką sportową na spotkanie z Ministrem Sportu Andrzejem Biernatem, które odbędzie się 13.04.2014 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w klubie Hutnik przy ul. Dworcowej 7 w Koninie.

 
Więcej artykułów…