Koniński Okregowy Związek Piłki Nożnej

ul. Spółdzielców 3 / 115
62-510 Konin

tel. +48 63 243-74-95
fax. +48 63 245-31-14
e-mail: biuro@koninskiozpn.pl
e-mail: m.wozniak@koninskiozpn.pl

Aktualności

Staż w Lechu Poznań - II edycja przed nami.

altKolejnych dziesięciu trenerów z okręgu konińskiego weźmie udział w tygodniowym stażu w Akademii Lecha Poznań.

Staż odbędzie się w terminie 29.09-3.10 i będzie składał się m.in. z obserwacji treningów głup młodzieżowych, seniorów oraz spotkań ze szkoleniowcami. Przypomnijmy, że w maju br. piętnastu trenerów uczestniczyło już I edycji stażu. Obecnie uczestnicy to trenerzy , którzy zgłosili się, ale zabrakło dla nich miejsca w pierwszym terminie. Wezmą udział: Adam Zieliński, Kamil Witkowski (Grom Malanów), Anna Jankowska, Anna Szymańska (Medyk Konin),Paweł Mikołajczyk (Warta Helenów Kramsk), Damian Tylak (Sparta Konin), Tomasz Mikusik (Olimpia Koło), Tomasz Zamiara, Mariusz Staszak oraz Przemysław Kopczyński (GKS Rzgów). 

 

Kadry Konina i Kalisza najlepsze w Wielkopolsce.

W kolejnym Turnieju Reprezentacji Okręgów o Puchar Prezesa Wielkopolskiego ZPN w Sieradzu najepszymi okazały się reprezentacje z Konina w roczniku 2002 i Kalisza w roczniku 2003. Nasza młodsza reprezentacja zagrała bardzo dobrze , ale musiała uznać wyższość rywali w każdym spotkaniu i ostatecznie zajęła piąte miejsce. Wszystkie spotkania obserwowali trenerzy reprezentacji wilkopolski Bartosz Majchrzak oraz Michał Rokicki. Serdeczne podziękowania składamy trenerom prowadzącym nasze kadry Dawidowi Jóźwiakowi (2003) oraz nieobcnemu na mistrzostwach Michałowi Sypule (2002) za wkład, poświęcenie i prace na rzecz rozwoju naszych piłkarzy.

Zwycięska kadra rocznik 2002 

alt

 Skład: Jakub Włodarczyk - Błękitni Psary Polskie, Wiktor Augustyniak - LKS Ślesin,Adam Rykowski - Tulisia Tuliszków, Mateusz Sobczak, Emmanuel Mikołajczyk, Adrian Ratajczyk, Hubert Grzeszczak - SKP Słupca,Szymon Walczak, Jakub Skoczylas - Tur Turek,Wiktor Wojciński - Victoria Wrześna, Tymon Talent-Dominiak, Dominik Lewandowski, Jakub Waligóra, Filip Skoneczny, Konrad Kujawa, Jakub Niewiadomski - Górnik Konin

Więcej…

 

Komunikat Wydziału Gier i Ewidencji KOZPN

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że mecze Pucharu Polski na szczeblu Okręgu pomiędzy

 

Polanin Strzałkowo - SKP Słupca

Wicher Dobra - Sokół Kleczew

 

są przełożone z 17 września 2014 roku na wiosnę 2015 roku.

 

Kadry OZPN - wyniki turnieju i powołania do Sierakowa

Kadry Konińskiego OZPN w poniedziałek 1 września odbyły swoje ostatnie konsultacje przed Turniejem Reprezentacji Okręgow o Puchar Prezesa Wielkopolskiego ZPN, który odbędzie się w dniach 8-9 i 10-11 września w Sierakowie. Konsultacje przybrały formę turnieju w ktorym wystąpiło sześć drużyn podzielonych na dwa roczniki ( KOZPN 2003, Mieszko Gniezno, KKS Kalisz / KOZPN 2002, Mieszko Gniezno, Victoria Września). Mecz odbywały się na boiskach bocznych przy ulicy Podwale i Dmowskiego). Uczestniczącym drużyną dziękujemy za przybycie !! 

Rocznik 2002 z trenerem Michałem Sypułą. 

alt

Rocznik 2003 z trenerem Dawidem Jóźwiakiem. 

alt

 

Więcej…

 

Komunikat Wydziału Gier i Ewidencji KOZPN

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że decyzją Zarządu z dnia 19.08.2014 rok kluby, które będą dokonywać zmiany ponieżej 14 dni od rozegrania meczu
muszą dostarczyć obowiązkowo pismo z przełożeniem meczu wraz z zgodą drużyny przeciwnej oraz dowód wpłaty za przełożenie tego meczu.

Brak któregokolwiek dokumentu spowowduje, że Wydział Gier nie będzie rozpatrywał przełożenia danego meczu.
Powyższe obowiązuje od dnia 1 września 2014 roku.

Opłaty manipulacyjne za przełożenie zawodów:
Klasa Okręgowa  -  200 złotych,
Klasa A  -  150 złotych,
Klasa B  -  120 złotych,
Juniorzy starsi i młodsi  -  120 złotych,
Klasy młodsze  -  100 złotych.
 

Marcin Dorna kolejny raz w Koninie

W ramach akcji "Warsztaty z Konińskim OZPN " do Konin ponownie zawita trener Reprezentacji Polsku U-21 Marcin Dorna. Poprowadzi on warsztaty teoretyczne w dwóch terminach 18 września i 29 września br. 
alt
Temat warsztatów : “Analiza statystyk meczowych i jej praktyczne zastosowanie w treningu i grze. “

Na warsztatach dowiesz się :
- czy wszystko co ważne w piłce nożnej da się policzyć
- czy wszystko co da się policzyć w piłce nożnej jest ważnej 
- jak analizować mecze i dostrzegać konkrety w szczegółach 
- jak z analizy statystyk wyciągnąć wnioski do codziennych treningów
- jak liczby opisują taktykę gry 
- jak liczby charakteryzują działania zawodnikówTerminy: 18.09 (czwartek) i 29.09 ( poniedziałek) 
Czas trwania 16.00 - 21.00 
Koszt: 60 zł
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. 
Miejsce warsztatów zostanie podane w terminie późniejszym.

Oprócz tematu przewodniego na warsztatach będzie czas na zadawanie pytań w innych kwestiach i poruszenie interesujących każdego trenera tematów. Grupy będą nie większe niż 15 osób co będzie sprzyjało luźnej wymianie myśli i ciągłej interakcji pomiędzy wykładowcą a uczestnikami.
Zgłoszenie przyjmuje Marcin Woźniak pod numerem 692-830-718 / udział należy potwierdzić na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  ( proszę o wybranie daty szkolenia 18 czy 29 września) 
 
Więcej artykułów…