Koniński Okregowy Związek Piłki Nożnej

ul. Spółdzielców 3 / 115
62-510 Konin

tel. +48 63 243-74-95
fax. +48 63 245-31-14
e-mail: biuro@koninskiozpn.pl
e-mail: m.wozniak@koninskiozpn.pl

Aktualności

Kolejne zwycięstwo Sokoła Kleczew w Pucharze Polski

                 19 lipca na stadionie w Kleczewie drużyna Sokoła pokonała w przedwstępnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu centralnym II-go ligowy zespół Zagłębia Sosnowiec i tym samym zapewniła sobie udział w kolejnej wstępnej rundzie Pucharu Polski. Zawodnicy Sokoła Kleczew pokonali Zagłębie Sosnowiec po serii rzutów karnych 5:4 (po 90 minutach było 0-0, natomiast po dogrywce 1-1). Bramkę dla Sokoła Kleczew zdobył Łukasz Urban w 104 minucie natomiast goście wyrównali w 118 minucie.

Więcej…

 

Dzienniki trenerskie

Chcesz zakupić dziennik trenerski ? Zgłoś się do biura KOZPN

 W dzienniku znajdują się między innymi rubryki do ewidencji zawodników, frekwencji na treningach, tygodniowe rozkłady zajęć, terminarze zawodów, rejestrację graficzną spotkań, plany jednostki treningowej, ewidencja czasu gry poszczególnych zawodników, liczbę zdobytych bramek, kartek, sprawdziany i testy oraz notatki, a także przydatne adresy stron internetowych.Wersja tego dziennika przeznaczona jest na jedną rundę, w cenie 25 złotych za sztukę lub w wersji na cały sezon w cenie 35 złotych za sztukę.Wersja ta została przeznaczona i udoskonalona dla trenerów od III ligi i klas niższych, a także dla trenerów drużyn młodzieżowych. Dziennik w formacie A4 z miękką okładką, z zaginaną zakładką podobnie jak w dzienniku szkolnym. Zamówienia przyjmujemy na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem do biura 63 243-74-95.

 

Szkolenie z selekcjonerami Reprezentacji Polski

Trenerzy z Konińskiego OZPN uczestniczyli w konferencji Stowarzyszenia Trenerów Piłki Nożnej w Warszawie. Konferencja wyjątkowa głównie za sprawą wykładowców, otóż pierwszego dnia przybyli trenerzy mieli możliwość wysłuchania wykładów trzech selekcjonerów Reprezentacji Polski obecnego Adama Nawałki oraz byłych Waldemara Fornalika i Jerzego Engela. Dwóch pierwszych przedstawiło informacje z okresów jak byli trenerami klubowymi w Górniku Zabrze( Organizacja pracy – plany szkoleniowe ) i Ruchu Chorzów ( Przykładowy mikrocykl treningowy w sezonie 2011/2012 ) natomiast Jerzy Engel przedstawił profil nowoczesnego trenera piłki nożnej.

alt

Na konferencji oprócz zaproszonych gości tj. Jan Urban, Maciej Skorża obecni byli trenerzy z naszego okręgu : Damian Augustyniak ( LKS Ślesin), Marcin Kazimierczak ( Błękitni Mąkolno) oraz będący na zdjęciu Grzegorz Adamczewski ( Polonus Kazimierz Biskupi), Wiktor Weber ( GKS Lisewo) , Adam Hofman oraz Marcin Woźniak

Chcesz dowiedzieć się więcej o Stowarzyszeniu Trenerów , kliknij Więcej 

Więcej…

 

Krystian Bielik w Legii

Krystian Bielik ( 1998 rocznik)  wychowanek Górnika Konin ( trener Dawid Dębowski) a od dwóch lat zawodnik Lecha Poznań oraz Reprezentacji Polski U-15, U-16 został zawodnikiem Legii Warszawa. Bedzi on wstępnie trenowała z I zespołem Legii Warszawa ( na zdjęciu w przyjacielskim uściku z Miroslavem Rodovicem ) i grał w drużynie rezerw. Wszyscy trzymamy kciuki za Twój sukces Krystian, Powodzenia !!!

Na marginesie chciałbym równiez przypomnieć, że Wiktor Sobczyk(1998) były zawodnik Olimpii Koło oraz Lidera Włocławek przedłużył kontrakt z Legią Warszawa do 2015r. Poza wspomnianą dwójką w Legi mamy również wychowanków trenera Miłosza Olka ( SP Olo Władysławów ) Filipa Karbowego oraz Bartosza Swiderskiego, ale on nich więcej wkrótce. 

 

Grad powołań do reprezentacji Wielkopolski.

Okres wakacyjny to czas w którym trenerzy z Wielkopolski sprawdzają zawodników , którzy mogli by reprezentować barwy Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej i tak powołania otrzymali.

Rocznik 2001: Adam Kurek ( Górnik Konin ) - 31.07-4.08 Sieraków

Rocznik 2000: Szczęsny Szymon ( Górnik Konin ), Kotarski Kacper ( Sparta Konin)  31.07-4.08 Sieraków 

Rocznik 2003: Ćwik Maciej ( Górnik Konin) 26.07-30.07 Sieraków 

Rocznik 2002: Mikołajczyk Emanuel ( SSP SKP Cienin Zabrony), Lewandowski Dominik ( Górnik Konin), Talent -Dominikak Tymon (Górnik Konin), Skoneczny Filip ( Górnik Konin), Rykowski Adam ( Tulisia Tuliszków) 26.07-30.07 Sieraków

Powłania zostały wysłane do klubów a informacje można równiez uzyskać pod numerem 692-830-718 (Marcin Woźniak) 

 

Komunikat Wydziału Gier i Ewidencji KOZPN

                Wydział Gier Konińskiego OZPN informuje, że w rozgrywkach o mistrzostwo Klasy Okręgowej "SELECT" seniorów Konińskiego OZPN w sezonie 2013/2014 zwyciężyła drużyna GKS Kasztelania Brudzew, która pismem z dnia 26.06.2014 r. poinformowała Koniński OZPN, że rezygnuje z awansu drużny seniorów do IV Ligi w sezonie 2014/2015. W związku z powyższym informujemy, że 14 drużyna w rozgrywkach Klasy Okręgowej "SELECT" w sezonie 2013/2014 tj. MGLKS Wicher Dobra spada do rozgrywek w Klasie "A" na sezon 2014/2015. Wydział Gier życzy drużynie Wicher Dobra szybkiego awansu i powrotu do Klasy Okręgowej.

 
Więcej artykułów…