Koniński Okregowy Związek Piłki Nożnej

ul. Spółdzielców 3 / 115
62-510 Konin

tel. +48 63 243-74-95
fax. +48 63 245-31-14
e-mail: biuro@koninskiozpn.pl
e-mail: m.wozniak@koninskiozpn.pl

Aktualności

I Turniej Halowy OLDBOY im. Włodzimierza Bartmińskiego

W dniu 21 lutego 2015 roku na Hali Sportowej w Brudzewie odbył się I Halowy Turniej OLDBOY im. Włodzimierza Bartmińskiego.

W turmieju wzięło udział 6 zespołów.

 

Poniżej przedstawiamy końcową kolejność:

1. GKS Kasztelania Brudzew

2. LZS Sparta Barłogi

3. Kolegium Sędziów Konin

4. KS Górnik Kłodawa

5. Szerszenie Września

6. Oldboy Konin

 

Przyznano również nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik - Zywert Bartłomiej - KS Konin

Najlepszy bramkarz - Kuciński Sławomir - Sparta Barłogi

Król strzelców - Wilk Adrian - Górnik Kłodawa

 

DSC03886

 

DSC03864

 

DSC03822

 

Terminarze

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że w zakładce Wydział Gier ----> sezon 2014/2015 -----> terminarze

pojawiły się terminarze grup młodzieżowych - Junior A1, Junior B1, Trampkarz C1, Trampkarz C2 oraz Młodziki D1 i D2.

Prosimy się o zapoznanie się z terminarzami. Istnieje możliwość naniesienia poprawek w/w terminarzach do dnia 10.03.2015 roku.

 

Terminarze

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że w zakładce Wydział Gier ---> Sezon 2014/2015

pojawiły się terminarze na wiosnę Klasy Okręgowej, Klasy A Grupy I i II oraz Klasy B. Prosimy o zapoznanie się z terminarzami.

Istnieje możliwość naniesienia poprawek w/w terminarzach do dnia 28 lutego 2015 roku.

 

Halowy Turniej Trampkarz C1 w Zagórowie

W dniu 14 lutego 2015 roku w Hali Sportowej w Zagórowie odbył się Halowy Turniej Trampkarza Starszego

o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Zagórów.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy po 4 zespoły.

Najlepsza okazała się drużyna SKP MOS Słupca, która w meczu o pierwsze miejsce pokonała LKS Ślesin 2:1

 

Poniżej przedstawiamy końcową tabelę:

1. SKP MOS Słupca

2. LKS Ślesin

3. KS Górnik Konin

4. ZKS Zagórów

5. GLKS Znicz Władysławów

6. CKS Sparta Konin

7. MKS Tur 1921 Turek

8. GKS Nałęcz Babiak

 

Po zakończeniu rozgrywek przyznano również nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz - Kruk Bartłomiej - ZKS Zagórów

Najlepszy zawodnik - Sroka Konrad - SKP MOS Słupca

Król strzelców - Waleriańczyk Hubert - LKS Ślesin

 

DSC03782

Skład zwycięskiej drużyny: Dudziński Sebastian, Walerczyk Michał, Dreczkowski Michał, Witucki Adam, Kinalski Dawid, Stefański Maciej,

Sroka Konrad, Kobylarek Konrad, Kubiak Patryk, Zaparty kacper, Nowak Jakub, Sikorski  Kamil, Woźniak Max, Jasiak Jakub

Trener: Wojciech Henke

 

DSC03805

 

 

Halowy Turniej Juniorów B1-B2 w Kościelcu

W niedzielę 08.02.2015 r. w Hali Sportowej w Kościelcu odbył sie Halowy Turniej Juniorów B1-B2 o Puchar Wójta Gminy Kościelec.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn podzielonych na trzy grupy po 3 zespoły.

 

Poniżej przedstawiamy końcową kolejność tabeli:

1. Straszkovia Straszków

2. Błękitni Psary Polskie

3. ZKS Zagórów

4. SKP MOS Słupca

5. GKS Rzgów

6. Grom Malanów

7. Olimpia Koło

8. Wilki Wilczyn

9. Tulisia Tuliszków

 

Po zakończeniu rozgrywek przyznano również nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz - Rogowski Dawid - Straszkovia Straszków

Najlepszy zawodnik - Kotuński Daniel - ZKS Zagórów

Król strzelców - Kmita Adrian - Straszkovia Straszków

 

SDC15871

 

SDC15876

 

 

Halowy Turniej Młodzika D2 w Brudzewie

W sobotę 07.02.2015 r. w Hali Sportowej w Brudzewie odbył sie Halowy Turniej Młodzika D2 o Puchar Wójta Gminy Brudzew.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy po 4 zespoły.

Najlepsza okazała się drużyna SKP SSP Cienin Zaborny, która w meczu o I miejsce pokonała zespół MKS MOS Turek 0:3.

 

Poniżej przedstawiamy końcową tabelę:

1. SKP SSP Cienin Zaborny

2. MKS MOS Turek

3. CKS Sparta Konin

4. KS Warta Kramsk

5. MKS Tur 1921 Turek

6. KS Oranje Sport Konin

7. GKS Kasztelania Brudzew

8. LZS Polonia Golina

 

Po zakończeniu rozgrywek przyznano również nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik - Oliwier Budny - SKP SSP Cienin Zaborny

Najlepszy bramkarz - Szymon Klecha - MKS MOS Turek

Król strzelców - Oliwier Budny - SKP SSP Cienin Zaborny

 

 
Więcej artykułów…