Koniński Okregowy Związek Piłki Nożnej

ul. Spółdzielców 3 / 115
62-510 Konin

tel. +48 63 243-74-95
fax. +48 63 245-31-14
e-mail: biuro@koninskiozpn.pl
e-mail: m.wozniak@koninskiozpn.pl

Aktualności

Komunikat Wydziału Gier i Ewidencji KOZPN

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że decyzją Zarządu z dnia 19.08.2014 rok kluby, które będą dokonywać zmiany ponieżej 14 dni od rozegrania meczu
muszą dostarczyć obowiązkowo pismo z przełożeniem meczu wraz z zgodą drużyny przeciwnej oraz dowód wpłaty za przełożenie tego meczu.

Brak któregokolwiek dokumentu spowowduje, że Wydział Gier nie będzie rozpatrywał przełożenia danego meczu.
Powyższe obowiązuje od dnia 1 września 2014 roku.

Opłaty manipulacyjne za przełożenie zawodów:
Klasa Okręgowa  -  200 złotych,
Klasa A  -  150 złotych,
Klasa B  -  120 złotych,
Juniorzy starsi i młodsi  -  120 złotych,
Klasy młodsze  -  100 złotych.
 

Marcin Dorna kolejny raz w Koninie

W ramach akcji "Warsztaty z Konińskim OZPN " do Konin ponownie zawita trener Reprezentacji Polsku U-21 Marcin Dorna. Poprowadzi on warsztaty teoretyczne w dwóch terminach 18 września i 29 września br. 
alt
Temat warsztatów : “Analiza statystyk meczowych i jej praktyczne zastosowanie w treningu i grze. “

Na warsztatach dowiesz się :
- czy wszystko co ważne w piłce nożnej da się policzyć
- czy wszystko co da się policzyć w piłce nożnej jest ważnej 
- jak analizować mecze i dostrzegać konkrety w szczegółach 
- jak z analizy statystyk wyciągnąć wnioski do codziennych treningów
- jak liczby opisują taktykę gry 
- jak liczby charakteryzują działania zawodnikówTerminy: 18.09 (czwartek) i 29.09 ( poniedziałek) 
Czas trwania 16.00 - 21.00 
Koszt: 60 zł
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. 
Miejsce warsztatów zostanie podane w terminie późniejszym.

Oprócz tematu przewodniego na warsztatach będzie czas na zadawanie pytań w innych kwestiach i poruszenie interesujących każdego trenera tematów. Grupy będą nie większe niż 15 osób co będzie sprzyjało luźnej wymianie myśli i ciągłej interakcji pomiędzy wykładowcą a uczestnikami.
Zgłoszenie przyjmuje Marcin Woźniak pod numerem 692-830-718 / udział należy potwierdzić na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  ( proszę o wybranie daty szkolenia 18 czy 29 września) 
 

Konsultacje kadr Konińskiego OZPN

Kadry Konińskiego OZPN rozegrają kolejny trójmecz. W czerwcu nasi zawodnicy  z roczników 2002 i 2003 zmierzyli się w Koninie z zawodnkami Warty Poznań i KKS Kalisz a 1 września 2014r. zmierzą się z drużynami: KKS Kalisz, Mieszko Gniezno i Victorii Września. A już w najbliższym czasie przed naszymi zawodnikami kolejne wyzwanie w postaci Turnieju reprezentacji okręgów o Puchar Prezesa Wielkopolskiego ZPN w Sierakowie ( r. 2002 8-9 września , r. 2003 10-11 września).

Powołania i inforamcje o konsultacji 1 września ( kliknij więcej) 

Więcej…

 

Mikołaj Karbowy powołany na konsultacje WZPN

Mikołaj Karbowy ( rocznik 2000) zawodnik Górnika Konin został powołany na konsultację do reprezentacji wielkopolski. Zawodnik został powołany na turniej do Kobylnicy w dniach 30-31 sierpnia i znalazł się w 22 osobowej kadrze. Życzymy powodzenia !!! 

 

KKPK Medyk Konin zagra w Lidze Mistrzów.

alt

KKPK Medyk Konin - Polki w Lidze Mistrzów.

Medyk Konin był jedną z 32 drużyn, które uczestniczyły w turnieju eliminacyjnym do Ligi Mistrzów. Swój turniej eliminacyjny zawodniczki z Konina rozegrały w Sarajewie mierząc się z SFG Sarajewo (wicemistrz Bośni i Hercegowiny), Aland United (mistrz Finlandii) i ZFK Kocani (mistrz Macedonii).Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Romana Jaszczaka, dzięki czemu uplasowały się na pierwszym miejscu w grupie z bilansem 21:1. Warte podkreślenia jest to , że był to najlepszy bilans bramkowy ze wszystkich zwycięzców eliminacji. Zajmując pierwsze miejsce w grupie KKPK Medyk Konin awansował bezpośrednio do fazy pucharowej Ligi Mistrzów w której zmierzy się z ......... ( kliknij więcej).

Więcej…

 

Terminarze na sezon 2014/2015

            Informujemy, że na naszej stronie w zakładce Wydział Gier -> Sezon 2014/2015 pojawiły się terminarze na sezon 2014/2015. W zamieszczonych terminarzach prosimy jednak nie zwracać uwagi na miejsce rozegrania meczu ponieważ znaczna część z podanych tam adresów jest nieprawidłowa, wygenerowana poprzez awarię systemu Extranet.  Terminarze Klasy B, Juniorów młodszych gr. II oraz Młodzików starszych gr. I ze względu na w/w awarię zostaną zamieszczone w późniejszym terminie.

 
Więcej artykułów…