Koniński Okregowy Związek Piłki Nożnej

ul. Spółdzielców 3 / 115
62-510 Konin

tel. +48 63 243-74-95
fax. +48 63 245-31-14
e-mail: biuro@koninskiozpn.pl
e-mail: m.wozniak@koninskiozpn.pl

Aktualności

KKPK Medyk Konin zagra w Lidze Mistrzów.

alt

KKPK Medyk Konin - Polki w Lidze Mistrzów.

Medyk Konin był jedną z 32 drużyn, które uczestniczyły w turnieju eliminacyjnym do Ligi Mistrzów. Swój turniej eliminacyjny zawodniczki z Konina rozegrały w Sarajewie mierząc się z SFG Sarajewo (wicemistrz Bośni i Hercegowiny), Aland United (mistrz Finlandii) i ZFK Kocani (mistrz Macedonii).Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Romana Jaszczaka, dzięki czemu uplasowały się na pierwszym miejscu w grupie z bilansem 21:1. Warte podkreślenia jest to , że był to najlepszy bilans bramkowy ze wszystkich zwycięzców eliminacji. Zajmując pierwsze miejsce w grupie KKPK Medyk Konin awansował bezpośrednio do fazy pucharowej Ligi Mistrzów w której zmierzy się z ......... ( kliknij więcej).

Więcej…

 

Terminarze na sezon 2014/2015

            Informujemy, że na naszej stronie w zakładce Wydział Gier -> Sezon 2014/2015 pojawiły się terminarze na sezon 2014/2015. W zamieszczonych terminarzach prosimy jednak nie zwracać uwagi na miejsce rozegrania meczu ponieważ znaczna część z podanych tam adresów jest nieprawidłowa, wygenerowana poprzez awarię systemu Extranet.  Terminarze Klasy B, Juniorów młodszych gr. II oraz Młodzików starszych gr. I ze względu na w/w awarię zostaną zamieszczone w późniejszym terminie.

 

Puchar Polski na szczeblu KOZPN

            Informujemy, że wyniki I rundy Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego OZPN oraz zestaw par II rundy są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Wydział Gier -> Sezon 2014/2015 -> Puchar Polski. 

 

Zestaw par Pucharu Polski Na Szczeblu KOZPN

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU KONIŃSKIEGO OZPN

SEZON 2014/2015

ZESTAW PAR

Więcej…

 

Kolejne zwycięstwo Sokoła Kleczew w Pucharze Polski

                 19 lipca na stadionie w Kleczewie drużyna Sokoła pokonała w przedwstępnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu centralnym II-go ligowy zespół Zagłębia Sosnowiec i tym samym zapewniła sobie udział w kolejnej wstępnej rundzie Pucharu Polski. Zawodnicy Sokoła Kleczew pokonali Zagłębie Sosnowiec po serii rzutów karnych 5:4 (po 90 minutach było 0-0, natomiast po dogrywce 1-1). Bramkę dla Sokoła Kleczew zdobył Łukasz Urban w 104 minucie natomiast goście wyrównali w 118 minucie.

Więcej…

 

Szkolenie z selekcjonerami Reprezentacji Polski

Trenerzy z Konińskiego OZPN uczestniczyli w konferencji Stowarzyszenia Trenerów Piłki Nożnej w Warszawie. Konferencja wyjątkowa głównie za sprawą wykładowców, otóż pierwszego dnia przybyli trenerzy mieli możliwość wysłuchania wykładów trzech selekcjonerów Reprezentacji Polski obecnego Adama Nawałki oraz byłych Waldemara Fornalika i Jerzego Engela. Dwóch pierwszych przedstawiło informacje z okresów jak byli trenerami klubowymi w Górniku Zabrze( Organizacja pracy – plany szkoleniowe ) i Ruchu Chorzów ( Przykładowy mikrocykl treningowy w sezonie 2011/2012 ) natomiast Jerzy Engel przedstawił profil nowoczesnego trenera piłki nożnej.

alt

Na konferencji oprócz zaproszonych gości tj. Jan Urban, Maciej Skorża obecni byli trenerzy z naszego okręgu : Damian Augustyniak ( LKS Ślesin), Marcin Kazimierczak ( Błękitni Mąkolno) oraz będący na zdjęciu Grzegorz Adamczewski ( Polonus Kazimierz Biskupi), Wiktor Weber ( GKS Lisewo) , Adam Hofman oraz Marcin Woźniak

Chcesz dowiedzieć się więcej o Stowarzyszeniu Trenerów , kliknij Więcej 

Więcej…

 
Więcej artykułów…