Nie jesteś zalogowana/y

Login:

Hasło:

W najbliższy wtorek 22. kwietnia odbędzie się szkolenie dla sędziów z programu mentorskiego. Dokładna godzina i miejsce szkolenia zostaną podane w najbliższym czasie. Jeżeli ktoś z sędziów z zeszłorocznego kursu chciałby dodatkowo uczestniczyć w szkoleniu proszony jest o kontakt mailowy z Komisją Szkoleniową.

komentarze [0]

Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 19.04.2014, 19:30:31

Wesołych ŚwiątŚwiąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja

życzy
Zarząd KS KOPZPN

komentarze [0]

Dodał: Grzegorz Pietrzak, dnia 18.04.2014, 16:40:34

(dla zalogowanych)

komentarze [0]

Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 04.04.2014, 16:37:31

W dniu 20.03.2013 r. o godz. 18:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie odbyło się szkolenie sędziów.

Tematem szkolenia było Poruszanie się sędziego i ustawianie na polu gry. Informacjami na ten temat dzielił się z nami były sędzia międzynarodowy, a obecnie sędzia grupy TopAmator Adam Lyczmański.

Jedna z odpowiedzi pozytywnie zaskoczyła pana Adama, który za spostrzegawczość oraz wiedzę szczególnie pochwalił Ryszarda Szczepańskiego.

Podczas szkolenia zostały wręczone legitymacje sędziów próbnych.

Tegoroczny kurs ukończyło 11 osób: Bagiński Szymon, Mariusz Ceglarek, Gołebiowski Mateusz, Górski Szymon, Bartosz Lasota, Lebioda Michał, Majcherek Patryk, Małek Marcin, Ślebioda Alekszander, Turnicki Bartosz, Wesołowski Bartosz.

Najlepszym kandydatom zostały wręczone gwizdki, kartki oraz flagi sędziowskie.

Wyróżnienia z rąk prezesa KOZPN Mirosława Durczyńskiego prezesa Kolegium Sędziów w Koninie oraz Damiana Tatusiaka odpowiedzialnego za tegoroczny kurs kandydatów odebrali: Szymon Bagiński, Patryk Majcherek, Bartosz Turnicki, Rafał Wesołowski.

Nowo mianowanym sędziom gratulujemy i życzymy samych udanych zawodów.

Zdjęcia ze szkolenia.

komentarze [0]

Dodał: Grzegorz Łakomicki, dnia 04.04.2014, 12:34:38

W dniu 11 kwietnia 2014 r. o godzinie 20:00 na Orliku przy II Liceum im. K.K. Baczyńskiego w Koninie odbędzie się Turniej Sędziów Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju może brać udział każdy sędzia bez względu na wiek oraz klasę rozgrywkową. Drużyny będą grać w składach 6-osobowych (5 + bramkarz) i maksymalnie 4 rezerwowych – łącznie maksymalnie 10 osób w drużynie. W trakcie gry można dokonywać tzw. lotnych zmian.

Drużyny mogą być mieszane lub podzielone rejonami (np. Konin, Turek, Koło). Zgłoszenia należy przesłać drogą mailowa na adres janusz_sobczak@onet.eu najpóźniej do 8 kwietnia 2014 r.

Mecze będą odbywały się systemem każdy z każdym i trwały 2x10 minut (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn system może ulec zmianie).

Wszystkich kaloszy serdecznie zapraszamy!

komentarze [2]

Dodał: Grzegorz Pietrzak, dnia 02.04.2014, 11:27:38

Starsze informacje

Kolegium Sędziów Konińskiego OZPN Strona główna Kontakt Mapa strony RSS www.koninskiozpn.pl/sedziowie KS OZPN Konin na FB