Nie jesteś zalogowana/y

Login:

Hasło:

Prosimy nowych kursantów o pilne przesłanie na adres biuro@koninskiozpn.pl numeru PESEL celem założenia konta w systemie Extranet.

komentarze [0]

Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 01.04.2015, 09:24:05

Dostępne dla zalogowanych

komentarze [0]

Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 31.03.2015, 20:22:02

Dniu 31.03. o godz 17:00 odbędzie się szkolenie przeznaczone dla sędziów którzy, są w naszej organizacji 3 lata i krócej. W szkoleniu mają obowiązek również uczestniczyć sędziowie kandydaci.

Proszę Koleżanki i Kolegów o wysyłanie maili na adres komisji szkoleniowej z pytaniami na które, chcielibyście uzyskać odpowiedź w trakcie warsztatów.

Szkolenie odbędzie się w Liceum na ul. Szymanowskiego 5 - sala nr 106.

komentarze [0]

Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 25.03.2015, 10:51:56

W najbliższy poniedziałek, tj. 30 marca 2015r. odbędzie się II termin egzaminów dla sędziów, którzy nie uczestniczyli w I terminie lub osiągnęli w nim wynik negatywny.

Egzamin teoretyczny odbędzie się w biurze OZPN Konin (ul. Spółdzielców) o godz. 17.15

Miejscem egzaminów kondycyjnych będą obiekty Sparty Konin (ul. Łężyńska), szatnie otwarte będą od godziny 16.00.

    Poniżej program:
  • 16.25 - biegi krótkie (bieg nominowany)
  • 16.40 - interwał (nominowany)
  • 17.00 - biegi krótkie
  • 17.15 - interwał

Komisja szkoleniowa pragnie podziękować Koleżance Kindze Kwitowskiej oraz Kolegom: Tomaszowi Żyndzie, Jerzemu Szwacińskiemu, Marcinowi Łętowi, Jackowi Kuznowiczowi, Dariuszowi Michalakowi, Józefowi Szczepańskiemu oraz Maciejowi Podzińskiemu za pomoc w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu egzaminów, które odbyły się w pierwszym terminie.

Dziękujemy!

komentarze [0]

Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 25.03.2015, 10:20:43

Harmonogram minutowy egzaminów – 19.03.2015r Komisja Szkoleniowa prosi o dokładne zapoznanie się z poniższym komunikatem i przestrzeganie zawartych w nim godzin. Każdy sędzia powinien odnaleźć się na listach zamieszczonych poniżej.

Egzaminy odbędą się w Koninie na stadionie lekkoatletycznym przy PWSZ (ul. Staromorzysławska). Szatnia dostępna będzie w Hali Sportowej obok stadionu (zielona hala naprzeciwko Lidla) i otwarta dopiero o 15:30. W związku z tym prosimy uczestników biegu nominowanego o przybycie w strojach sportowych, abyśmy mogli punktualnie rozpocząć bieg. Pozostałych sędziów również prosi się o przybycie odpowiednio wcześniej, aby zdążyć rozgrzać się przed biegiem.

15:40 – bieg nr 1 nominowany biegi krótkie

15:55 – bieg nr 1 nominowany – test interwałowy (koniec 16:25)

16:15 – bieg nr 2 (35/45) biegi krótkie

16:35 – bieg nr 2 (35/45) bieg interwałowy (koniec 17:07)

16:55 – bieg nr 3 (35/45) biegi krótkie

17:15 – bieg nr 3 (35/45) test interwałowy (koniec 17:47)

SĘDZIOWIE POWYŻEJ 40 ROKU ŻYCIA SĄ ZWOLNIENI Z BIEGÓW KRÓTKICH

17:55 – Test Coopera

Minimum zaliczeniowe 1800 metrów w 12 minut.

Bieg nominowany godz. 15:40
1. Badowski Waldemar
2. Gołębiowski Mateusz
3. Kubiak Michał
4. Lebioda Michał
5. Matusiak Łukasz
6. Tatusiak Damian
7. Zywert Bartłomiej

Bieg drugi godz. 16:15

Start 1
1. Ceglarek Mariusz
2. Górski Szymon
3. Majcherek Patryk
4. Majewski Karol
5. Wesołowski Rafał
6. Kucal Łukasz
7. Jędraszak Piotr

Start 2
1. Kaczan Daniel
2. Kanior Jacek
3. Kuszka Karol
4. Kwaśniewski Paweł
5. Ludwiczak Mariusz
6. Szewczyk Rafał
7. Śliwiński Adam

Start 3
1. Wróbel Paweł
2. Ciupa Mateusz
3. Dziamski Rafał
4. Jaszczak Radosław
5. Kawka Paweł
6. Krupa Tomasz
7. Majewski Daniel

Start 4
1. Przybyłowski Piotr
2. Pietrzak Grzegorz
3. Pigulski Mariusz
4. Wdowiński Damian
5. Wójtowicz Tomasz
6. Żynda Tomasz
7. Łakomicki Grzegorz

Bieg trzeci godz. 16:55

Start 1
1. Balkowski Dariusz
2. Drzewiecki Mariusz
3. Drzewiecki Piotr
4. Brukarczyk Karol
5. Gosztkowski Damian
6. Karbowy Kacper

Start 2
1. Freus Arkadiusz
2. Jagodziński Maciej
3. Latański Mateusz
4. Kubiak Dawid
5. Leszczak Michał
6. Lewandowski Jakub

Start 3
1. Łęt Marcin
2. Majewski Michał
3. Małolepszy Norbert
4. Merdyński Robert
5. Rusin Eryk
6. Rusin Mikołaj

Start 4
1. Szwaciński Jerzy
2. Witek Damian
3. Witek Mateusz
4. Zajączkowski Arkadiusz
5. Szczepański Krystian
6. Szymański Łukasz
7. Zajdel Mateusz

Test Coopera 17:55
1. Balcerzak Patrycja
2. Jankowska Anna
3. Szymańska Anna
4. Jaskulski Marek
5. Kaczmarek Wiesław
6. Kurek Jan
7. Leśniewicz Zygmunt
8. Niedzielewski Zdzisław
9. Nieznalski Włodzimierz
10. Pawlak Grzegorz
11. Podziński Maciej
12. Rosiak Artur
13. Stasiak Marek
14. Szczepański Józef
15. Szczepański Ryszard
16. Wojtkowiak Andrzej

komentarze [1]

Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 17.03.2015, 18:44:56

Starsze informacje

Kolegium Sędziów Konińskiego OZPN Strona główna Kontakt Mapa strony RSS www.koninskiozpn.pl/sedziowie KS OZPN Konin na FB