II Konferencja Szkoleniowa - Zaproszenie

2018-10-16 22:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej oraz Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej we współpracy z Klubem Uczelnianym AZS i Wydziałem Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia PWSZ w Koninie organizują II Konferencję Szkoleniową dla trenerów, instruktorów, studentów i nauczycieli wychowania fizycznego. W roli prelegentów wystąpią Marek Wanik , Miłosz Stępiński , Marek Lemański i Michał Listkiewicz.

W konferencji udział wezmą znani i doświadczeni mówcy, eksperci w swoich dziedzinach . Poprowadzą oni zajęcia praktyczne i teoretyczne, dlatego liczę, że druga edycja naszej konferencji spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony szkoleniowców – mówi Marcin Woźniak, Przewodniczący Wydziału Szkolenia OZPN Konin, organizator konferencji.

Konferencje odbędzie się 25 listopada (niedziela) w Auli PWSZ im. Jana A.P. Kaczmarka w Koninie ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 4 oraz na hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a.

______________________

Zapisy dla trenerów i instruktorów

Zapisy na konferencję dla trenerów i instruktorów są przyjmowane wyłącznie poprzez platformę PZPN24. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszty uczestnictwa i wpłaty dla trenerów i instruktorów

Koszt uczestnictwa: 80 zł

Wpłaty należy dokonać do 20 listopada ( wtorek) na konto Konińskiego OZPN o numerze: 57 1050 1735 1000 0022 0147 0826 z dopiskiem – Konferencja, nazwisko, imię.

Dowód wpłaty należy załączyć w platformie PZPN24 [Wydarzenia- Moje Wnioski – Do Rozpatrzenia/Opłać]. Przycisk Opłać zastąpi Do Rozpatrzenia dopiero w momencie potwierdzenia uczestnictwa przez administratora, co powinno nastąpić w ciągu 48h od zgłoszenia.

______________________

Zapisy dla studentów i nauczycieli wychowania fizycznego

Studenci oraz nauczyciele wychowania fizycznego zgłaszają swój udział do 20 listopada br. drogą mailową na adres m.wozniak@koninskiozpn.pl. W treści maila należy zadeklarować uczestnictwo, podać swoje imię i nazwisko oraz nazwę szkoły, w której dany nauczyciel pracuje. Studenci podają nazwę swojej uczelni.

Koszt uczestnictwa nauczycieli wychowania fizycznego :80 zł

Koszt uczestnictwa studentów : 0 zł

Wpłaty należy dokonać do 20 listopada (wtorek) na konto Konińskiego OZPN o numerze: 57 1050 1735 1000 0022 0147 0826 z dopiskiem – Konferencja nazwisko, imię. Potwierdzenie wpłaty należy wysłać drogą mailową na m.wozniak@koninskiozpn.pl w ciągu 2 dni od potwierdzenia uczestnictwa w konferencji.

______________________

PROGRAM KONFERENCJI

  • 08.00 – 09.00: Rejestracja
  • 09.00 – 09.15: Otwarcie konferencji
  • 09.15 – 10.00: Marek Lemański - „Przygotowanie mentalne piłkarzy”: wykład
  • 10.00 – 11.15: Marek Wanik - „Nowoczesna metodyka nauczania techniki piłki nożnej”: wykład
  • 11.30 – 12.15: Michał Listkiewicz - „Zasady funkcjonowania VAR i jego znaczenie dla rozwoju futbolu”: wykład
  • 12.30 – 13.45: Marek Wanik - „Nowoczesna metodyka nauczania techniki piłki nożnej”: praktyka
  • 14.00 – 15.15: Miłosz Stępiński - „Doskonalenie współpracy dwójkowej w ataku”: praktyka
  • 15.30 – 16.45: Miłosz Stępiński - „Zabezpieczenie się przed kontrą przeciwnika”: wykład
  • 16.45 Zakończenie, wręczenie certyfikatów, obiad

______________________

Biogramy Prelegentów

Marek Wanik – wybitny trener UEFA Pro specjalizujący się w szkoleniu dzieci i młodzieży, trener-edukator Niemieckiego Związku Piłki Nożnej landu Dolna Saksonia.

Miłosz Stępiński to ceniony w Polsce analityk piłki nożnej, a obecnie selekcjoner Reprezentacji Polski A Kobiet. Wcześniej prowadził męską Reprezentację Polski U-20. Pracował jako kierownik banku informacji w Pogoni Szczecin i Widzewie Łódź. Był współautorem Narodowego Modelu Gry oraz autor kilkudziesięciu referatów naukowych i prac metodycznych związanych z piłką nożną. Miłosz Stępiński wykłada na kursach instruktorskich i trenerskich w Polsce oraz w Niemczech.

Marek Lemański – ceniony w Polsce psycholog sportu. Obecnie Kierownik Reprezentacji Polski na Akademickie Mistrzostwa Świata w jeździectwie oraz psycholog sportowy w Start Zielona Góra. Dyrektor Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, gdzie wcześniej prowadził zajęcia pt. „Psychologia aktywności fizycznej”. Wykładał na konferencjach, kursach instruktorskich i trenerskich organizowanych przez AWF Gorzów Wlkp, Lubuską Federację Sportu, Lubuski Związek Piłki Nożnej, Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu, „Unesco” Polska, Uniwersytet Zielonogórski oraz Akademicki Związek Sportowy. Był II trenerem i psychologiem Narodowej Reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet

Michał Listkiewicz – polski sędzia piłkarski, działacz sportowy. Od 1999 do 2008 roku prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.Od lewej: Marek Wanik, Miłosz Stępiński, Marek Lemański, Michał ListkiewiczKontakt w sprawie konferencji : Marcin Woźniak 692-830-718

Relacja z Pierwszej Konferencji

Partner Techniczny OZPN Konin