Nowe władze Sokoła Kleczew

2019-02-02 12:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

1 lutego w siedzibie K.S. Sokół Kleczew odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członów Klubu. W trakcie spotkania wybrano nowy Zarząd, na czele którego stanął Grzegorz Dobski. Zastąpił w tej roli Michała Grzywacza, który zrezygnował z możliwości kandydowania na funkcję Prezesa.

W spotkaniu udział wzięło 74 osoby w tym 61 uprawnionych do głosowania. W obecności gości Zarząd Klubu jednogłośnie uzyskał absolutorium. Jednocześnie podczas zebrania wprowadzono dwie zmiany w statucie klubu. Do życia powołano funkcję Wiceprezesa, do pełnienia której wyznaczono Wojciecha Bielawskiego oraz utworzono nową sekcję sportową. Wkrótce pod szyldem Sokoła trenować będą tenisiści.

Oprócz Prezesa wybrano także nowy Zarząd w skład którego weszli: Grzegorz Dobski – Prezes, Wojciech Bielawski – Wiceprezes, Łukasz Cichos, Marek Rajtakowski, Wojciech Kwiatkowski, Michał Grzywacz, Mikołaj Pingot. Komisja Rewizyjna funkcjonować będzie w dotychczasowym składzie: Andrzej Ślebioda, Sebastian Śmiałek, Remigiusz Szygenda.

Zarząd OZPN Konin składa podziękowania dotychczasowemu Zarządowi Sokoła Kleczew za popularyzację piłki nożnej i reprezentowanie okręgu na arenie ogólnopolskiej. Jednocześnie gratuluje wyboru nowych władz klubu na czele z Grzegorzem Dobskim wyrażając gotowość i otwartość na współpracę na rzecz rozwoju piłkarstwa młodzieżowego i seniorskiego.

Zdjęcia: Sokół Kleczew.Partner Techniczny OZPN Konin