Konkurs na hasło dla OZPN Konin

2016-07-30 09:39:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Koniński OZPN ogłasza konkurs na hasło promujące związek. Hasło powinna wyróżniać prostota i uniwersalność. Ma oddawać specyfikę dyscypliny, ale też podkreślać społeczny i lokalny wymiar piłki nożnej. Hasło powinno być odpowiednie dla całego środowiska piłkarskiego - zawodników, trenerów, sędziów, a przede wszystkim kibiców.

Chcemy, aby sympatycy piłki nożnej pomogli nam stworzyć hasło, które będzie odpowiednikiem „Łączy nas piłka”, ale w wersji lokalnej – powiedział Grzegorz Pietrzak, Prezes OZPN Konin.

Hasło pojawi się na wszystkich materiałach promocyjnych OZPN Konin. Stanowić będzie wartość, do której odwoływać się będzie całe środowisko piłkarskie regionu konińskiego, kolskiego, wrzesińskiego, turkowskiego i słupeckiego.

Propozycje haseł należy wpisywać pod postem informującym o konkursie na Facebooku OZPN Konin, który dostępny jest pod linkiem (link do konkursowego postu). W I etapie konkursu, który potrwa do 5 sierpnia (do godz.20.00), kapituła złożona z członków Komisji ds. Marketingu oraz Prezesa OZPN, wybierze 3 najciekawsze propozycje. W II etapie nastąpi głosowanie na najlepsze hasło. Zwycięży hasło, które otrzyma największą liczbę like'ów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 sierpnia 2016r. (do godz. 22.00)

Dla autorów 3 najlepszych pomysłów przewidziano nagrody w postaci Karnetów na turniej kwalifikacyjny do 1/16 Ligi Mistrzyń oraz pakiet gadżetów KOZPN. Dla autora zwycięskiego hasła przewidziano talon wysokości 200 zł na zakup sprzętu sportowego.