Klub Seniora

2016-08-22 22:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

22 sierpnia br. w Restauracji Borówka w Koninie odbyło się założycielskie spotkanie Klubu Seniora. Klub będzie działał przy Konińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej.

Organizatorem i pomysłodawcą powołania Klubu Seniora jest Wiesław Tomaszewski - Honorowy Członek PZPN. Wiesław Tomaszewski to nie tylko znany w naszym regionie działacz sportowy, wcześniej sędzia, obserwator, trener, ale przede wszystkim człowiek "urodzony z piłką".

Na spotkaniu obecni byli prezesi naszego związku w osobach obecnego prezesa, Grzegorza Pietrzaka oraz wcześniejszych prezesów, Jerzego Nowaka i Zdzisława Cichego.

Podczas spotkania wybrano zarząd Klubu Seniora
Przewodniczący – Zdzisław Cichy, Honoorowy Prezes KOZPN
Wiceprzewodniczący – Wiesław Tomaszewski
Sekretarz – Ryszard Stankiewicz
Skarbnik – Andrzej Gorzkiewicz
Członek – Włodzimierz Supeł

Bardzo się cieszę, że Wasza inicjatywa doczekała dziś się realizacji. Wielu z Was to moi trenerzy, wychowawcy i przyjaciele. W sporcie jest miejsce dla wszystkich. Dziś młodość spotyka się z doświadczeniem, a Wy jesteście "ojcami tego okręgu". Dzięki Waszej społecznej pracy, nasza organizacja jest trwałym przykładem tego, że piłka łączy pokolenia. Za to Wam serdecznie dziękuję i zapewniam, że dołożę wszelkich starań, abyście czuli się w tej drużynie bardzo dobrze - powiedział Grzegorz Pietrzak, Prezes OZPN Konin.

Lista członków Klubu Seniora:

Ryszard Stankiewicz, Wiesław Tomaszewski, Zbigniew Niewiarowski, Włodzimierz Mielczarek, Jan Dziki, Adam Topolski, Czesław Kowalski, Marian Donart, Michał Klimczak, Stanisław Ćwiek, Mieczysław Adamek, Mirosław Buliński, Janusz Piotrowski, Jan Augustyniak, Ryszard Deszcz, Konstanty Podskoczyj,Włodzimierz Supeł, Jerzy Nowak, Marian Pokornowski, Jan Kurek, Piotr Pietraszek, Maciej Podziński, Zdzisław Cichy, Wojciech Bielawski, Grzegorz Dębowski, Leszek Białkowski, Jerzy Siuda, Andrzej Gorzkiewicz.