Strona internetowa związku w liczbach

2016-09-03 22:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Prezentujemy statystyki strony OZPN Konin w sierpniu. W porównaniu z lipcem poprawiły się wszystkie wskaźniki związane z ruchem na naszej stronie. Dziękujemy, że coraz częściej zaglądacie na naszą stronę. Utwierdza to nas w przekonaniu, że działania, które podjęliśmy zaczynają przynosić wymierne efekty.Większość użytkowników naszej strony stanowią osoby w wieku od 18 do 34 roku życia. Łącznie to aż ponad 68% wszystkich użytkowników.Spośród wszystkich osób odwiedzających naszą stronę, aż 81% stanowią mężczyźni.Większość osób (56,7%) przegląda naszą stronę korzystając z przeglądarki Chrome. Na drugim miejscu znajduje się Firefox, z którego korzysta 23,6% użytkowników.

Prawie 56% naszych czytelników przegląda stronę korzystając z komputera stacjonarnego lub laptopa. Pozostali używają do tego smartphonów lub tabletów.


Do naszej strony użytkownicy docierają wykorzystując do tego zazwyczaj wyszukiwarki internetowe (47%) oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych, a dokładnie Facebooka (30%). Tutaj warto zaznaczyć, że zanim uruchomiliśmy nasz fanpage, ruch na stronę z tego źródła był na poziomie 1%.Materiał opracowany na podstawie danych Google Analytics. Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony OZPN Konin.