Skarb Kibica OZPN Konin

2016-10-21 20:00:00, Rafał Osajda - Komisja ds. Marketingu

Komisja ds. Marketingu pracuje zaledwie od kilku miesięcy, w trakcie których podjęła się szeregu inicjatyw. Niestety, nie wszystkie okazały się sukcesem.

Dużym przedsięwzięciem było opracowanie Skarbu Kibica, którego niestety nie uda się wydać w tym sezonie. Jak każdy kibic wie - Skarb Kibica zawiera informacje o każdym klubie, dlatego chcieliśmy wiec zamieścić w nim wszelkie informacje na temat drużyn z naszego regionu. Od Medyka Konin oraz trzecioligowych: Sokoła Kleczew i Górnika Konin, skończywszy na drużynach B-klasowych: jak LZS Karszew i Mirek Adamów.

Niestety, oprócz klubów które w krótkim czasie dostarczyły informacje na swój temat, a także przesłały zdjęcia drużyny, były też kluby, które nie podzieliły naszego entuzjazmu i nie mogliśmy liczyć na niezbędne dane z ich strony. Na dodatek - mieliśmy bardzo mało czasu na zaplanowanie całej akcji. W efekcie tego powstała baza danych okazała się zbyt skąpa, by móc ją publikować.

Chcemy jednak zaznaczyć, że projekt ten nie jest odwołany. Wierzymy, że uda nam się wydać upragniony Skarb Kibica w następnym sezonie. Mamy dużo więcej czasu w stosunku do tego sezonu, liczymy również na Państwa pomoc - każda informacja na temat Waszego klubu będzie dla Nas niezwykle istotna.