Nabór do Konińskiej Okręgowej Ligi Futsalu

2016-10-31 18:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

OZPN Konin ogłasza nabór zespołów do Konińskiej Okręgowej Ligi Futsalu (KOLF). To inicjatywa, która ma przenieść rywalizację z boisk do hal sportowych, a dzięki temu zapewnić piłkarskie emocje przez cały okres trwania zimowej przerwy. Do KOLF mogą zgłaszać się wszystkie kluby OZPN Konin od III ligi, aż po B-klasę.

Forma rozgrywek zależna będzie od liczby zespołów, które zgłoszą się do rozgrywek. Organizator bierze pod uwagę dwie możliwości

  • system turniejowy, gdzie raz w tygodniu odbywa się rywalizacja wszystkich zespołów
  • system ligowy, gdzie w tygodniu każdy zespół rozegra jeden mecz w ramach kolejki spotkań.

W pierwszym przypadku każdy zespół będzie gospodarzem jednego turnieju. W drugim przypadku ustalony będzie terminarz, w ramach którego drużyny rywalizować będą naprzemiennie jako gospodarze i goście spotkań ligowych – powiedział Mariusz Ludwiczak, pomysłodawca Konińskiej Okręgowej Ligi Futsalu.

Warunki uczestnictwa w KOLF:

  1. Wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (pobierz formularz)
  2. Wpisowe w wysokości 1 zł
  3. Zapewnienie hali na potrzeby przeprowadzenia rozgrywek
  4. Pokrycie kosztów sędziów spotkań lub turniei, których dany klub będzie gospodarzem

Ostateczny kształt Konińskiej Okręgowej Ligi Futsalu ustalony będzie z wszystkimi zainteresowanymi klubami. Wierzę, że wspólnie znajdziemy formułę, która spełni oczekiwania uczestników – dodał Mariusz Ludwiczak.

Organizator i terminy zgłoszeń

Organizatorem rozgrywek będzie Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Zgłoszenia należy przesyłać do 15 listopada br. mailowo na adres mariusz.ludwiczak@koninskiozpn.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu 604 306 456.