Turniej Zina CUP – Puchar Dwóch Miast

2016-11-16 22:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Już po raz drugi rusza turniej Zina CUP. Tym razem zmagania sportowe odbywały się będą dwóch miastach powiatu tureckiego Dobrej i Turku, stąd impreza nosi nazwę Zina CUP- Puchar Dwóch Miast. Fanów piłki nożnej zapraszamy 10 i 11 grudnia.

Jak wziąć udział w Turnieju?

Rejestrowania zespołów można dokonywać pod telefonem 794 622 037. Turniej ma formułę open więc swoje drużyny mogą zgłaszać zarówno zawodowe kluby, jak i zakłady pracy, czy drużyny amatorskie drużyny. Zgłoszenia prowadzone będą do 30 listopada br.

O ostatecznym zarejestrowaniu decyduje wpłata wpisowego w wysokości 2.000 zł na wskazane konto. W turnieju wezmą udział poza Wichrem Dobra i Turem 1921 Turek, 22 drużyny, których wpisowe, jako pierwsze zostanie zaksięgowane na koncie.

Turniej rozegrany zostanie w formule grupowej (4 grupy po 6 drużyny każda). W sobotę Grupy A i B z gospodarzem Wichrem, rozegrają swoje mecze w Dobrej, a Grupy C i D, z gospodarzem Turem 1921 Turek rozegrają mecze w Turku.

Awans otrzymują drużyny zwycięzców swoich grup oraz drużyny, które zajmą w swoich grupach drugie miejsca. W przypadku takiego samego bilansu dwóch drużyn w niedzielę do południa odbędą się baraże. W niedzielę, 11 grudnia, od godziny 14.00, 8 drużyn, które wywalczą awans, rozegra 4 ćwierćfinały, półfinały i Wielki Finał.

Zwycięzca otrzyma 10.000 zł. Drugie miejsce to nagroda w wysokości 3.000 zł, a trzecie 2.000 zł. Oprócz tego nagrody rzeczowe w postaci sprzętu, ufunduje firma Zina. Także pozostałe drużyny biorące udział w turnieju otrzymają od firmy Zina w ramach wpisowego bony na zakup sprzętu piłkarskiego o równowartości 1.000 zł. Organizatorzy przewidują także dodatkowe atrakcje, występy gwiazd oraz konkursy z nagrodami.

Regulamin turnieju (pobierz)

Źródło: iTure.net