Zaproszenie na konferencję trenerską

2016-12-01 22:00:00, Marcin Woźniak - Wydział Szkolenia

Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkich trenerów na konferencję szkoleniową, która odbędzie się w niedzielę, 11 grudnia w Zalasewie. W gronie prelegentów znaleźli się między innymi Marcin Dorna, Robert Podoliński i Rafał Kubów.

W trakcie kursu przedstawione zostaną różne aspekty pracy trenerskiej. Selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski, Marcin Dorna omówi możliwości wykorzystania Narodowego Modelu Gry w pracy szkoleniowej, współpracujący z juniorskimi reprezentacjami i Legią Warszawa trener Rafał Kubów przedstawi kwestie relacji pomiędzy szkoleniowcami a podopiecznymi, a znany z pracy m.in. w Cracovii Robert Podoliński zaprezentuje założenia systemu 1-3-5-2, natomiast w trakcie części praktycznej wspólnie ze swoim współpracownikiem, Michałem Mirotą, przedstawią formy budowania wytrzymałości siłowej oraz tlenowej w okresie przygotowawczym. Z pełnym harmonogramem prelekcji zapoznać można się poniżej.

Konferencję zaplanowano na niedzielę, 11 grudnia w Szkole Podstawowej w Zalasewie przy ulicy Heweliusza w godzinach 9:00-17:00. Koszt uczestnictwa to 70 zł, które należy wpłacić na konto związkowe: 95 1020 4027 0000 1202 0031 4260 z tytułem przelewu "Zalasewo, imię i nazwisko".

W cenę wliczony jest obiad i ciepłe napoje oraz słodki poczęstunek. Każdy trener po zakończeniu spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający udział w konferencji.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się mailowo. Zgłoszenia należy wysyłać na adres konferencja@wielkopolskizpn.pl zawierając w wiadomości:

  • imię i nazwisko;
  • numer telefonu;
  • korespondencyjny adres mailowy;
  • rodzaj, numer i okres ważności posiadanej licencji;
  • aktualnie prowadzony zespół;
  • skan dowodu wpłaty wpisowego

Podane dane szkoleniowców zostaną umieszczone w aktualizowanej związkowej bazie wielkopolskich trenerów piłkarskich. Zgłaszający po weryfikacji przedstawionych informacji otrzyma potwierdzenie rejestracji na konferencję.

PLAN KONFERENCJI W ZALASEWIE

9:00 Otwarcie konferencji i wręczenie wyróżnień
9:15 „Fachowe budowanie relacji z zawodnikiem” – Rafał Kubów
10:20 „Narodowy Model Gry jako inspiracja do autorskiej pracy trenerskiej” – Marcin Dorna
11:25 Przerwa kawowa
11:40 „1-3-5-2 – zasady i sposób wprowadzenia – przesłanki praktyczne” – Robert Podoliński
12:45 „System szkolenia trenerów WZPN/PZPN” – Adam Ziółkowski
13:05 „Ubezpieczenia jako ważny element w ograniczeniu ryzyka w sporcie” – Tomasz Sangowski, firma S Broker
13:25 „Ośrodki Szkolenia Sportowego Młodzieży pod patronatem WZPN” – Przemysław Redmer
14:00 „Kształtowanie wytrzymałości siłowej w okresie przygotowawczym. Przykładowy zestaw ćwiczeń” – Robert Podoliński i Michał Mirota
15:05 „Kształtowanie wytrzymałości tlenowej w okresie przygotowawczym. Przykładowy zestaw ćwiczeń” – Robert Podoliński i Michał Mirota
16:00 Obiad. Po posiłku wręczenie certyfikatów i zakończenie konferencji.