Podsumowanie rundy jesiennej przez WGiE

2016-12-02 23:00:00, Jarosław Kawka - Wydział Gier i Ewidencji, Bartłomiej Tarłowski

Wydział Gier i Ewidencji Konińskiego OZPN podsumował rundę jesienną sezonu 2016/2017 na poziomie 11 klas rozgrywkowych.

III LIGA KOBIET

W rozgrywkach udział bierze 5 drużyn. W rundzie jesiennej rozegrano ogółem 29 meczów. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 125 zawodniczek. 29 meczów zostało zweryfikowanych zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku. 1 mecz zweryfikowano jako walkower, a 1 mecz rozegrany zostanie na wiosnę 2017r. Pierwsze miejsce po rundzie jesiennej zajmuje drużyna KKPK Medyk III Konin, a ostanie miejsce zajmuje drużyna AZS PWSZ Konin.


KLASA OKRĘGOWA

W rozgrywkach udział bierze 16 drużyn. Do rozgrywek zostało zgłoszonych 496 zawodników. W rundzie jesiennej ogółem rozegrano 117 meczów. 3 mecze zostaną rozegrane wiosną 2017r. Wydział Gier zweryfikował 114 meczów zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku, natomiast 3 mecze zostały zweryfikowany jako walkower. Pierwsze miejsce po rundzie jesiennej zajmuje drużyna MKS Tur 1921 Turek, a ostanie miejsce zajmuje drużyna Polonus Kazimierz Biskupi.


KLASA „A”

W rozgrywkach udział bierze 26 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy po 13 drużyn w każdej grupie. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 793 zawodników. W rundzie jesiennej ogółem rozegrano180 meczów. 2 mecze rozegrane zostaną wiosną 2017r. 178 meczów zostało zweryfikowanych zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku, natomiast w 2 meczach Wydział przyznał walkower. Pierwsze miejsce w grupie I zajmuje drużyna LZS Czarni Ostrowite , natomiast ostanie miejsce w tej grupie zajmuje drużyna Fanclub Dąbroszyn . Pierwsze miejsce w grupie II zajmuje drużyna Warty Krzymów, natomiast ostanie miejsce zajmuje drużyna Nałęcz Babiak.


KLASA „B”.

W rozgrywkach udział bierze 8 drużyn. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 247 zawodników. W rundzie jesiennej rozegrano ogółem 28 meczów. Wydział Gier zweryfikował 24 mecze zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku, natomiast w 4 przypadkach mecz został zweryfikowany jako walkower. Pierwsze miejsce zajmuje drużyna KP Zryw Dąbie, a ostatnie miejsce zajmuje drużyna Mirek Adamów.


JUNIOR STARSZY

W rozgrywkach udział bierze 9 drużyn. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 254 zawodników. W rundzie jesiennej rozegrano ogółem 45 meczów. 44 mecze Wydział Gier zweryfikował zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku, natomiast 1 mecz rozegrany zostanie wiosną 2017r. Pierwsze miejsce zajmuje drużyna Orzeł Grzegorzew, a ostanie miejsce Wicher Dobra.


JUNIOR MŁODSZY

W rozgrywkach udział bierze 21 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza 11 drużyn, druga 10 drużyn. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 588 zawodników. W rundzie jesiennej rozegranych zostało ogółem 106 meczów, do rozegrania zostało 5 meczów. Wydział Gier zweryfikował 106 meczów zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku. Pierwsze miejsce w grupie I zajmuje drużyna LKS Ślesin, a ostanie miejsce zajmuje drużyna Kosynier Sokołowo. Pierwsze miejsce w grupie II zajmuje drużyna GKS Sompolno, a ostanie miejsce zajmuje drużyna Błękitni Mąkolno.


TRAMPKARZ STARSZY

W rozgrywkach udział bierze 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy po 5 drużyn. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 245 zawodników. W rundzie jesiennej rozegrano ogółem 40 meczów. 39 meczów Wydział Gier zweryfikował zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku, natomiast 1 mecz Wydział Gier zweryfikował jako walkower. Pierwsze miejsce w grupie I zajmuje drużyna Tur 1921 Turek, a ostanie miejsce zajmuje drużyna GKS Olszówka. W grupie II pierwsze miejsce zajmuje drużyna SKP Słupca, a ostanie miejsce zajmuje drużyna Polanin Strzałkowo.


TRAMPKARZ MŁODSZY

W rozgrywkach udział bierze 17 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej grupie udział bierze 8 drużyn, natomiast w grupie drugiej udział bierze 9 drużyn. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 448 zawodników. W rundzie jesiennej rozegrano ogółem 64 mecze. Wydział Gier zweryfikował 59 meczów zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku, natomiast w 5 meczach przyznano walkower. Pierwsze miejsce w grupie I zajmuje drużyna Victoria Września, a ostanie miejsce zajmuje drużyna Płomień Nekla. W grupie II pierwsze miejsce zajmuje drużyna Medyk Konin, natomiast ostatnie miejsce zajmuje drużyna Orzeł Grzegorzew.


MŁODZIK STARSZY

W rozgrywkach udział bierze 18 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej jest 8 drużyn, w drugiej 10 drużyn. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 419 zawodników. W rundzie jesiennej rozegrano ogółem 73 mecze. 72 mecze Wydział Gier zweryfikował zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku , natomiast w 1 meczu przyznano walkower. Pierwsze miejsce w grupie I zajmuje drużyna Victoria Września, a ostanie miejsce zajmuje drużyna MOS Polanin Strzałkowo. W grupie II pierwsze miejsce zajmuje drużyna Olimpia Koło, a ostanie drużyna Tulisia Tuliszków.


MŁODZIK MŁODSZY

W rozgrywkach udział bierze 16 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej jest 8 drużyn, w drugiej 8 drużyn Do rozgrywek zgłoszonych zostało 374 zawodników. W rundzie jesiennej ogółem rozegrano 56 meczów. 55 meczów Wydział Gier zweryfikował zgodnie z uzyskanymi wynikami na boisku natomiast w 1 meczu Wydział Gier przyznał walkower. Pierwsze miejsce w grupie I zajmuje drużyna Victoria Września, a ostanie miejsce zajmuje drużyna GKS Lisewo. W grupie II pierwsze miejsce zajmuje drużyna Oranje Sport Konin 2006, a ostanie drużyna Olimpia II Koło.


ORLIK E 1

W rozgrywkach udział biorą 42 drużyny, które zostały podzielone na 7 grup. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 582 zawodników. W rundzie jesiennej rozegrano ogółem 525 meczów. W grupie I pierwsze miejsce zajmuje drużyna Tur 1921 II Turek, w grupie II pierwsze miejsce zajmuje drużyna Górnik Kłodawa, w grupie III pierwsze miejsce zajmuje drużyna Victoria I Września, w grupie IV pierwsze miejsce zajmuje drużyna Oranje Sport Konin, w grupie V pierwsze miejsce zajmuje drużyna GKS Sompolno I, w grupie VI pierwsze miejsce zajmuje drużyna SKP I Słupca, w grupie VII pierwsze miejsce zajmuje drużyna Akademia Reissa 2007.


ORLIK E 2

W rozgrywkach udział bierze 26 drużyn, które zostały podzielone na 5 grup. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 407 zawodników. W rundzie jesiennej rozegrano ogółem 265 meczów. W grupie I pierwsze miejsce zajmuje KP Zryw Dąbie, w grupie II pierwsze miejsce zajmuje drużyna Olimpia I Koło, w grupie III pierwsze miejsce zajmuje drużyna Piast Grodziec Czerwoni, w grupie IV pierwsze miejsce zajmuje drużyna ZKS MOS Zagórów, w grupie V pierwsze miejsce zajmuje drużyna Oranie Sport I Konin.


PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU KONIŃSKIEGO OZPN

Do rozgrywek zgłoszonych zostało 41 drużyn. W rundzie jesiennej rozegrano IV rzuty Pucharu Polski. Jeden mecz ćwierćfinałowy pomiędzy drużynami Tur 1921 Turek – Sokół Kleczew rozegrany zostanie wiosną 2017r. Do półfinału tych rozgrywek awansowały drużyny Górnik Konin, Victoria Września i LKS Ślesin. Mecze półfinałowe odbędą się wiosną 2017r.