Konferencja szkoleniowa w Racocie

2016-12-06 21:43:00, Marcin Woźniak - Wydział Szkolenia

Koniec roku to tradycyjnie okres, w którym odbywają się kursokonferencje dla trenerów. Wielkopolski ZPN zaplanował organizację dwóch spotkań szkoleniowych. Pierwsze z nich odbędzie się 10 grudnia w Racocie, drugie dzień później w Zalasewie.

Konferencje w Racocie wpisały się na stałe w kalendarz kursów trenerskich. W tym roku szkoleniowcy spotkają się tam 10 grudnia. Panel dyskusyjny w hali sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków przy ulicy Kościańskiej 9 potrwa od godziny 9 do 15. Ustalona została już kompletna lista prelegentów, którzy w najbliższych dniach będą przedstawiani przez współorganizatora, PKS Racot, wspólnie z partnerem wydarzenia, czasopismem Asystent Trenera. Koszt udziału w konferencji to 70 zł. W cenie wpisowego uczestnicy otrzymają specjalne wydanie gazety, które związane będzie z jednym z wystąpień.

Ponadto równolegle zorganizowany zostanie również panel "Boisko jak stół" poświęcony utrzymaniu boisk piłkarskich. W jego trakcie wiedzą z przedstawicielami klubów na temat pielęgnacji i tworzenia muraw podzielą się specjaliści z czołowych firm na rynku. Koszt uczestnictwa w tym wydarzeniu wynosi 25 zł.

Wpłaty należy kierować na konto PKS Racot wpisując w tytule przelewu imię i nazwisko uczestnika:

24 8666 0004 0109 5413 2000 0001
PKS Racot
ul. Ogrodowa 3
64-000 Racot

Zgłoszenia na wydarzenie przyjmowane są do 7 grudnia poprzez stronę wydarzenia. Szczegółowych informacji w temacie udziela Dawid Dominiczak - 600 701 718.

Program konferencji w Racocie

  • 9.00: Otwarcie - Dawid Dominiczak - Przewodniczący Wydziału Szkolenia OZPN Leszno, członek Rady Trenerów WZPN Poznań, trener PKS Racot.
  • 9.10: "Indywidualizacja szkolenia piłkarzy" - Alexander Trukan (Trener Akademii Nottingham Forest i trener międzynarodowy Manchester City. Mentor trenerów federacji Angielskiej The FA. Trener UEFA i FA Youth Award. Autor artykułów dla World Class Coaching)
  • 10.40: "CMC'11 - ogólnopolski program prewencji urazów dzieci i dorosłych. Czy go rozumiesz?" - dr Marcin Popieluch (Wykładowca w Katedrze Anatomii i Biomechaniki AWF Warszawa oraz w Szkole Trenerów PZPN przy AWF Warszawa. Ostatnio trener przygotowania motorycznego klubu Podbeskidzie Bielsko-Biała. Wcześniej trener przygotowania motorycznego Jagiellonii Białystok (Ekstraklasa) i GKS Tychy (I liga). Trener z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą (roczniki: ’90, ’92 Polonii Warszawa), trener UEFA A)
  • 12.20: "Street football - how to be in the right place at the right moment?" (Temat będzie omawiany w języku polskim) - Maciej Kruk (Absolwent AWF w Warszawie, trener UEFA A, trener koordynator Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa na etapie SP (U7-U13), trener koordynator FCB Escola Varsovia (U7-U11), trener asystent MKS Polonia Warszawa (U9/U14), trener asystent UKS Białe Orły Warszawa (U10))
  • 13.45: "Jak trenować "growth mindset" młodych zawodników U5-U12" - Radosław Mozyrko (Trener piłkarski z niemal 10-letnim doświadczeniem, zdobywanym m.in. w Anglii, Irlandii, USA, Polsce, Włoszech i Japonii. Ostatnio pracował jako koordynator zespołów U13-U16 w akademii piłkarskiej Nottingham Forrest oraz mentor trenerów w Football Association. Jego wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje pracę dla tak uznanych piłkarskich marek jak Manchester United oraz New York Red Bulls. Obecnie jest koordynatorem ds. rozwoju Akademii Legii Warszawa).