Strona internetowa w liczbach #5

2017-01-07 18:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Prezentujemy statystyki strony OZPN Konin za grudzień oraz drugie półrocze 2016r. W porównaniu z listopadem pogorszeniu uległy wszystkie wskaźniki związane z ruchem na naszej stronie. Główną tego przyczyną jest przerwa w rozgrywkach ligowych. Mimo pogorszenia wyników najbardziej cieszy nas fakt, że tylko o 14 spadła liczba użytkowników. Podobnie jak poprzednio oznacza to, że nasza strona jest odwiedzana przez stałą liczbę czytelników, ale z jeszcze mniejszą częstotliwością.


Drugie półrocze 2016r.

W całym drugim półroczu minionego roku naszą stronę odwiedziło łącznie 21 771 unikalnych użytkowników. Należy zaznaczyć, że liczba ta nie jest sumą użytkowników z poszczególnych miesięcy, ale niezależnym zestawieniem, które bierze pod uwagę unikalnych odwiedzających nasz portal w drugiej części roku. Ponad 76 000 odwiedzin oraz niespełna 290 000 odsłon to liczby, które oddają Waszą aktywność na naszej stronie w badanym okresie.


Wzrosła liczba użytkowników

Poniższy wykres pokazuje liczbę użytkowników w poszczególnych miesiącach drugiego półrocza 2016r. Łatwo zauważyć, że liczba odwiedzających naszą stroną prawie podwoiła się i osiągnęła stabilny poziom 4 600. Zimowe miesiące nie wpłynęły znacząco na spadek czytelników. Jest to dla nas jeden z kluczowych wskaźników skuteczności podejmowanych działań na naszej wspólnej stronie.