Spotkanie WZPN z klubami

2017-03-02 22:00:00, WZPN

16 marca o godzinie 17:00 w Pensjonacie „Licheń” w Licheniu Starym odbędzie się spotkanie Zarządu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz członków kluczowych komisji i wydziałów z przedstawicielami klubów okręgu konińskiego.

Inicjatywa Wielkopolskiego ZPN ma na celu wyjaśnienie wszelkich wątpliwości pojawiających się w związku z rozgrywkami oraz zmianami w aspektach istotnych dla funkcjonowania klubów.

Najważniejsze kwestie z zakresu swojego działania przedstawią członkowie Komisji ds. Licencji Klubowych, Wydziału Bezpieczeństwa, Wydziału Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego, Wydziału Gier i Ewidencji, Kolegium Sędziów oraz Rzecznik Prawa Związkowego.

Po każdym z panelów klubowi działacze będą mieli możliwość zadania pytań i rozmów indywidualnych, ponadto na spotkaniu będzie można przekazać wypełnione oświadczenia z aktualnymi danymi kontaktowymi, niezbędne do założenia skrzynek mailowych w domenie związkowej. Jeszcze raz zachęcamy do skorzystania z zaproszenia Wielkopolskiego ZPN i uczestnictwa w spotkaniach.

Planowana agenda spotkania
I. Procedura licencyjna - schemat weryfikacji wniosków, omówienie poszczególnych zbiorów kryteriów (prawne, sportowe, infrastrukturalne oraz personalne i finansowe) oraz sposób postępowania przy zgłaszaniu późniejszych zmian.
II. Nieprawidłowe zabezpieczenie meczu piłki nożnej w najniższych klasach rozgrywkowych i tego konsekwencje na podstawie obserwacji delegatów meczowych.
III. Zmiany w systemie kursów i przedłużaniu licencji trenerskich, organizacja turniejów reprezentacji okręgowych, klubowych finałów wojewódzkich w kategoriach młodzieżowych, selekcja reprezentacji Wielkopolski do rozgrywek Regions' Cup.
IV. Aktualności z zakresu obsługi systemu Extranet.
V. Analiza zmian w przepisach piłkarskich.
VI. Prawo o stowarzyszeniach i inne aspekty prawne funkcjonowania klubów.
VII. Sprawy organizacyjne i wolne głosy.

Podobne spotkania odbędą się w pozostałych okręgowych związkach piłki nożnej.

Data i miejsce spotkania
16 marca (czwartek), godzina 17:00, Pensjonat "Licheń" w Licheniu Starym przy ulicy Toruńskiej 4b.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane klubom drogą mailową.