Michał Kwiatkowski zrezygnował z funkcji Prezesa Wichra Dobra

2017-05-15 21:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Michał Kwiatkowski złożył dymisję z funkcji Prezesa Wicher Dobra. Powodem jest stan zdrowia.

Biorąc pod uwagę moje problemy zdrowotne i brak możliwości określenia, kiedy ostatecznie się z nimi uporam, zmuszony jestem wycofać się ze stanowiska. M-GLKS Wicher zasługuje na prezesa, który nie będzie widniał jedynie na papierze, a na osobę która będzie mogła w pełnią​ poświęcić się Klubowi. W tej sytuacji nie jestem w stanie zagwarantować, że potrafiłbym pracować na pełnych obrotach od pierwszego do ostatniego dnia kadencji - napisał w swoim oświadczeniu Michał Kwiatkowski.

Rok temu przydarzył się mi incydent który spowodował nagłe zatrzymanie krążenia. Z powodu zaistniałych zdarzeń jestem „szczęśliwym posiadaczem” wszczepionego mi kardiowertera który to już na stałe będzie kontrolował pracę serca. Jednak nadal wyniki nie są w pełni satysfakcjonujące i potrzeba jest dalsza diagnostyka i wdrożenie leczenia. A co najważniejsze zmiana trybu i tempa życia - czytamy dalej w oświadczeniu.

Zarząd OZPN Konin pragnie wyrazić ogromny szacunek dla decyzji podjętej przez Michała Kwiatkowskiego. To przejaw ogromnego oddania i odpowiedzialności za swój klub. Jednocześnie chcemy podziękować za wykonaną pracę na rzecz całego środowiska sportowego z Dobrej oraz odwagę stawiania sobie ambitnych celów, które miały również znaczenie dla reputacji naszego okręgu.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, abyś w najbliższej przyszłości mógł w pełni angażować się w działania na rzecz piłki nożnej. Liczymy na Twoje dalsze zaangażowanie w sprawy klubu i naszego związku.

Pełna treść oświadczenia dostępna pod tym linkiem https://wicherdobra.futbolowo.pl/…/artic…/zmiany-w-zarzadzie