W Słupcy odbył się IV Turniej Skrzatów

2017-06-26 21:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

180 młodych zawodników rywalizowało w IV Turnieju Skrzatów OZPN Konin. Zawody odbyły się na Stadionie Miejskim w Słupcy. Przeznaczone były dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych. Oprócz zespołów, które wzięły udział we wszystkich turniejach pojawili się również debiutanci.

Turniej skrzatów to inicjatywa nowych władz Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Po zawodach, które odbyły się w Kłodawie, Kole oraz Starym Mieście, najmłodsi piłkarze przybyli do Słupcy, aby w sportowej i rodzinnej atmosferze rozegrać mecze piłki nożnej prowadzone przez profesjonalnych sędziów.

Organizatorem zawodów był Urząd Miasta w Słupcy, SKP Słupca, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy oraz Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie.

Sponsorami turnieju byli: Lidl w Słupcy, Konspol oraz Starostwo Powiatowe w Słupcy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i rywalizację w duchu fair-play. To był ostatni w tym sezonie turniej dla skrzatów. Cieszymy się, że nasza idea spotkała się z tak dobrym przyjęciem ze strony klubów, najmłodszych zawodników i ich rodziców. Kolejna edycja turniejów dla najmłodszych piłkarzy zostanie wznowiona już po wakacjach – powiedział Robert Nadgrodkiewicz, wiceprezes OZPN Konin.

Uczestnicy turnieju

 1. RM Team Pyzdry
 2. SKP Słupca I
 3. SKP Słupca II
 4. Victoria Września I
 5. Victoria Września II
 6. Piast Grodziec I
 7. Piast Grodziec II
 8. Warta Rumin
 9. Sparta Sklejka Orzechowo
 10. Górnik Konin I
 11. Górnik Konin II
 12. Polonus Kazimierz Biskupi I
 13. Polonus Kazimierz Biskupi II
 14. Lech Poznań FA Koło
 15. Orły Huta Łukomska
 16. MOS Słupca
 17. LKS Ślesin
 18. Górnik Kłodawa