Święto Wojska Polskiego z kompletem zwycięstw

2017-08-15 23:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Święto Wojska Polskiego był bardzo udanym dniem dla drużyn reprezentujących nasz okręg w rozgrywkach wyższych klas. Swoje mecze rozegrała Ekstraliga Kobiet oraz IV liga. Nie grała III liga.

W kontekście reorganizacji IV ligi bardzo cieszy nas postawa SKP Słupca, która przełamała złą passę i odniosła cenne zwycięstwo przed własną publicznością. Dodatkowo WZPN zweryfikował pierwszy mecz pierwszej kolejki na korzyść SKP, przyznając zespołowi ze Słupcy walkower z powodu nieuprawnionego zawodnika w składzie przeciwników. Tym samym podopiecznie Wojciecha Henke mają już na swoim koncie 6 oczek.

Wysokie zwycięstwo odniosła we Wrześni Victoria, która na pewno do najbliższego weekendu zasiadać będzie w fotelu lidera. Dobre otwarcie sezonu powinno pomóc klubowi z Wrześni w osiągnięciu postawionych przed sezonem celów.

Rewelacyjnie sezon rozpoczął również Medyk Konin, który rozgromił rywalki w 3. kolejce Ekstraligi Kobiet. Medyk nadal pozostaje zespołem, który nie stracił bramki w tym sezonie. Gra medyka i osiągane wyniki dobrze nastrajają przed zbliżającym się turniejem Ligi Mistrzyń.

Tur 1921 Turek mecz 3. kolejki rozegra 23 sierpnia.

Ekstraliga Kobiet - 3. kolejka

  • Mitech Żywiec – Medyk Konin 0:7

IV liga - 3 kolejka

  • Victoria Września – Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4:1
  • SKP Słupca – Rawia Rawicz 1:0