Konsultacje do kadry rocznika 2007

2017-08-24 22:00:00, Marcin Woźniak - Wydział Szkolenia

22 sierpnia odbyła się pierwsza z trzech konsultacji, których celem będzie wyłonienie kadry OZPN Konin złożonej z zawodników urodzonych w roku 2007. Spotkanie odbyło się na jednym z orlików na osiedlu Chorzeń w Koninie. Założeniem spotkania było wyłonienie najlepszych zawodników występujących w klubach: Oranje Konin, Akademia Piłkarska Reissa i Górnik Konin. Drużyny te rozegrały między sobą turniej, który obserwował Marcin Woźniak, trener koordynator. Najlepiej zaprezentowała się Akademia Reissa, która pokonała pozostałych przeciwników.

Druga konsultacja odbędzie się 29 sierpnia w Słupcy. Na dwóch boiskach rozegrany zostanie turniej pomiędzy drużynami: SKP Słupca, Sokół Kleczew, Olimpia Koło, Tur Turek oraz Victoria Września. Zawodników obserwowali będą trenerzy Wydziału Szkolenia OZPN Konin .

Trzecia konsultacja odbędzie się 5 września na dwóch boiskach w Kramsku. W tym etapie wystąpi około 60 wyróżnionych przez swoich trenerów zawodników reprezentujących 25 mniejszych klubów.  Utworzą oni drużyny, które rywalizować będą w turnieju obserwowanym przez trenerów Wydziału Szkolenia OZPN Konin.