Takiej konferencji jeszcze nie było

2017-12-02 16:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Pierwsza Konferencja Szkoleniowa OZPN Konin jest już wydarzeniem, które przeszło historii. Mimo swojego debiutu impreza zrobiła dobre wrażenie na uczestnikach, prelegentach i przybyłych gościach. Wszystkie osoby i instytucje, które przyczyniły się do organizacji konferencji wyraziły wolę nadania jej cyklicznego charakteru.

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był Marcin Woźniak, Przewodniczący Wydziału Szkolenia, który zaraził pomysłem właściwe osoby. Przychylność okazały władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej oraz OZPN Konin. Krok po kroku Marcin Woźniak doprowadził do tego, że w spotkaniu ostatecznie udział wzięło 250 uczestników z całej Wielkopolski. Niewątpliwym sukcesem było również to, że konferencja odbyła się w Auli Jana A.P. Kaczmarka, co podniosło rangę wydarzenia.

Wydarzenie uroczyście otworzył Grzegorz Pietrzak, Prezes OZPN Konin. Głos zabrał również Paweł Wojtala, Prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Słowem refleksji podzielił się również z uczestnikami dr Janusz Kwieciński, Dziekan Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

Swoje prelekcje w auli konińskiego PWSZ dali uznani trenerzy oraz naukowcy w dziedzinie sportu: Roman Jaszczak (prezes i trener Medyka Konin), dr hab. Jan Konarski (AWF Poznań), Jakub Myszkorowski (trener analityk) oraz Marcin Oślizło (trener UEFA A Elite Youth).