Sokół Kleczew i Michał Rek wyróżnieni przez władze powiatu

2018-01-27 22:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

26 stycznia w Domu Kultury OSKARD w Koninie odbyła się XIX Gala Powiatu Konińskiego. Podczas uroczystości władze Powiatu Konińskiego podsumowały 2017 rok i podziękowały wszystkim, którzy wyróżnili się aktywnością na rzecz społecznego i gospodarczego rozwoju naszego regionu.

Samorząd Powiatowy przyznał jak co roku nagrody za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego. Statuetki zostały wręczone w kategoriach: Kultura, Sport i Turystyka, Działalność Społeczna, Gospodarka.


Niezmiernie miło nam poinformować, iż w kategorii „Sport i Turystyka” Główną Nagrodę otrzymali: Klub Sportowy Sokół Kleczew oraz Michał Rek, członek Komisji Marketingu OZPN Konin oraz Sekretarz GKS-u Rzgów.


Serdecznie gratulujemy wyróżnień!

Oficjalną część Gali uświetniły występy artystyczne muzyków z powiatu konińskiego. Główną atrakcją wieczoru był koncert „Wyśpiewać Niepodległą” w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego i Konin Band Orchestra pod dyrekcją Ryszarda Piotrowskiego i Szymona Piotrowskiego. Na zebranych gości czekał także poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich.