Acerbis Partnerem Technicznym OZPN Konin

2018-02-24 21:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Acerbis, firma z Włoch produkująca sprzęt sportowy, została Partnerem Technicznym Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Koninie. Umowa o współpracę została podpisana z firmą Orlico Sport, dystrybutorem Acerbis w Wielkopolsce. W jej ramach partnerzy dostarczą sprzęt sportowy na potrzeby OZPN Konin, a kluby zrzeszone w okręgu będą mogły korzystać ze specjalnie przygotowanej, promocyjnej oferty na zakup odzieży i akcesoriów do gry w piłkę nożną. OZPN Konin zobowiązał się do promowania marki Acerbis i jej produktów na terenie swojego oddziaływania.

Pod koniec stycznia podpisaliśmy umowę z firmą Orlico Sport, dystrybutorem marki Acerbis w Wielkopolsce. Zgodnie z jej zapisami firma Acerbis stała się Partnerem Technicznym naszego związku. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższy rok. W ramach współpracy, OZPN Konin wspierał będzie popularyzację marki Acerbis w Wielkopolsce Wschodniej. Z kolei nasz nowy partner dostarczy nam sprzęt i odzież, którą przeznaczymy na potrzeby naszych klubów – powiedział Grzegorz Pietrzak, Prezes OZPN Konin.

Niezmiernie cieszy mnie fakt nawiązania współpracy między Konińskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej, a Orlico Sport, dystrybutorem marki Acerbis w Wielkopolsce. Oprócz bezpośredniej współpracy między stronami, stworzyliśmy wyjątkową ofertę dla klubów zrzeszonych w OZPN Konin. Oferta zawiera dedykowane promocje na zakup sprzętu spotrtowego – powiedział Jan Kaczyński, agent marki Acerbis w Polsce.

Partner Techniczny został wyłoniony w ramach przetargu, za który odpowiadała Komisja ds. Marketingu OZPN Konin. Do przetargu zaproszone zostały 4 firmy. Ostateczną decyzję podjął Zarząd OZPN Konin wybierając propozycję złożoną przez Orlico Sport i markę Acerbis.

To pierwsza tego typu inicjatywa zrealizowana przez koniński OZPN Konin. Dzięki przetargowi udało nam się znaleźć partnera, który chce budować dobre relacje ze środowiskiem naszych klubów. Acerbis jest marką aspirującą, podobnie jak OZPN Konin. Zbieżność celów oraz pakiet wzajemnych świadczeń doprowadziły strony do uzyskania porozumienia – powiedział Bartłomiej Tarłowski, Przewodniczący Komisji ds. Marketingu OZPN Konin.

Sprzęt, który zostanie pozyskany dzięki warunkom ustalonym w umowie zostanie przeznaczony dla klubów OZPN Konin głównie jako nagrody za zwycięstwa w rozgrywkach ligowych i turniejach oraz jako nagrody jubileuszowe. Cześć z tej puli będzie również przeznaczona jako wyróżnienia indywidualne w plebiscytach organizowanych przez OZPN Konin.

Z kolei kluby zyskają wyjątkową możliwość nabywania dobrej jakości odzieży i akcesoriów do gry w piłkę nożną w atrakcyjnych cenach. (link do oferty)


O marce Acerbis

Założona w 1973 roku przez Franco Acerbisjest dobrze rozpoznawanym światowym liderem w dziedzinie akcesoriów i komponentów do motocykli. Specjalistyczna odzież do sportów motorowych jest bardzo ceniona na całym świecie i jest sprzedawana w 40 0000 sklepach.
Acerbis Sport od 10 lat produkuje i sprzedaje sprzęt oraz akcesoriado piłki nożnej. W roku 2018 do kolekcji dołącza koszykówka i rugby.

Badania materiałów, innowacje i wzornictwo to cechy wyróżniające produkty Acerbis i pozwalające na obecność firmy na rynku włoskim i międzynarodowym. Spełnienie technicznych potrzeb sportowca poprzez styl i jakość oraz zapewnienie punktualnej i doskonałej obsługi dystrybutorów jest wyrazem zaangażowania i codziennego celu firmy.

Dziś Acerbis jest sponsorem technicznym profesjonalnych drużyn piłkarskich, takich jak m.in.

  • Las Palmas - Primera Division (Hiszpania)
  • Brescia Calcio i Spezia Calcio – Serie B (Włochy)
  • Heracles Almelo – Eredivisie (Holandia)
  • FC Lugano – Super League (Szwajcaria)
  • Aberystwyth Town FC – Premiere League (Walia)
  • F.C. Brasov – Liga II (Rumunia)