Paweł Szczepankiewicz w 10 najlepszych wójtów w Polsce

2018-03-29 21:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Wójt Gminy Wierzbinek, Paweł Szczepankiewicz zakwalifikował się do najlepszej „10” ogólnopolskiego konkursu o tytuł „Wójta Roku 2017”. Jest jedynym finalistą reprezentującym Wielkopolskę!

Konkurs na najlepszego wójta w kraju jest organizowany już po raz siedemnasty przez Program 1 Telewizji Polskiej S. A. Celem tegorocznej edycji jest wyłonienie wójta, który w 2017 roku wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy. Laureatem konkursu zostaje ten z finalistów, na którego widzowie oddadzą najwięcej głosów.

Uważam, że wójt gminy Wierzbinek, pan Paweł Szczepankiewicz zasługuje na miano „Wójta Roku 2017”, ze względu na zaufanie, jakim cieszy się wśród lokalnej społeczności, jak i wysokie kompetencje, kreatywność oraz pracowitość, które pozwalają mu konsekwentnie realizować zadania służące rozwojowi Gminy Wierzbinek - mówi Stanisław Bielik Starosta Koniński

Niezwykle doceniam też współpracę pana wójta z samorządem powiatu, zarówno w kontekście wspólnego dążenia do poprawy infrastruktury drogowej w powiecie, jak i realizowania przedsięwzięć służących promocji gminy i powiatu konińskiegododaje starosta i zachęca do oddania głosu na jedynego przedstawiciela województwa wielkopolskiego, który znalazł się w ścisłym finale konkursu.

Głosowanie w konkursie o tytuł „Wójt Roku 2017” potrwa do 9 kwietnia br. Wspierając kandydaturę wójta Pawła Szczepankiewicza wysyłamy SMS-a o treści 7 na numer 7150 (koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT-em). Liczba SMS-ów z jednego numeru jest nieograniczona.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku.

Marta J. Bagrowska

Powiatowy rzecznik prasowy


Partner Techniczny OZPN Konin