Twoja piłkarska szansa

2018-06-07 21:00:00, Dawid Dominiczak - Trener Edukator PZPN

Trenerzy Edukatorzy PZPN Dawid Dominiczak i Mirosław Wódkowski oraz szerokie grono trenerów i prezesów klubów od II ligi do ligi międzyokręgowej z Wielkopolski (ale nie tylko) zaprasza ambitnych zawodników, którzy chcą swoją osobą oraz umiejętnościami zainteresować kluby z różnych lig do specjalnych meczów testowych.

Chcesz wpaść w oko klubom z wyższej ligi? Chcesz pokazać się agentom, skautom, menedżerom? Chcesz się wznieść na wyższy poziom? To wydarzenie pomoże Ci w tym!

Założenia projektu – „Twoja piłkarska szansa”:

Nasze grono jest przekonane, że w każdym środowisku od B klasy do IV ligi (i ligach juniorskich) znajduje się wielu zawodników, którzy mają potencjał większy niż ich obecny stan.

Niestety nie w każdym środowisku Twój potencjał został dostrzeżony. Bo brakuje fachowców, organizacji, bazy, świadomości, mentalności, treningu, pomocnej dłoni. Chcemy pomóc ambitnym osobom, zawodnikom by wznieśli się na wyżyny, by podnieśli poziom, by dostali szansę.

Przebieg projektu:

  • zorganizowanie spotkań (meczów i testów specjalnych oraz motorycznych),
  • obserwacja zawodników przez szerokie grono zainteresowanych klubów, trenerów, skautów,
  • specjalne dedykowane oceny potencjału zawodniczego,
  • nawiązanie kontaktu z trenerami z różnych lig oraz skautami, agentami i menedżerami.

Harmonogram działań:

  • 18 czerwca – test dla zawodników z B, A i klasy Okręgowej , którzy chcą zagrać i rozwijać się co najmniej w lidze międzyokręgowej lub IV lidze, (rok urodzenia nie ma znaczenia, minimum 16 lat)
  • 20 czerwca – test dla zawodników urodzonych w latach 1998 – 2000 , którzy chcą pokazać się przed szerokim gronem osób od Ligi międzyokręgowej do II ligi oraz test dla zawodników urodzonych w latach 2001 – 2002, którzy chcą pokazać się przed szerokim gronem osób od lig młodzieżowych (CLJ, Ligi wojewódzkie junioró), Ligi międzyokręgowej seniorów do II ligi).

Chcesz wziąć udział w testach i meczu na oczach trenerów , prezesów i skautów?

  1. Wyślij swoje zgłoszenie na e-mail: wydzial.szkolenia@op.pl (podaj imię i nazwisko, rok urodzenia, klub).
  2. Wyślemy ci zwrotną informację z formularzem do wypełnienia.
  3. Po zakwalifikowaniu otrzymasz informację o harmonogramie test meczu.

Nie ważna przynależność klubowa. Nie ważny poziom rozgrywek. I Ty masz szansę. Nie obawiaj się. Zgłoś się już dziś. Bliższe informacje także pod numerem telefonu 600701718 Dawid Dominiczak
Partner Techniczny OZPN Konin