Portal LM patronem medialnym Pucharu Polski KOZPN

2018-08-09 20:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Nasze działania marketingowe zwiększają swój zasięg. Jest nam miło Was poinformować, że Portal LM.pl został Partnerem Medialnym Pucharu Polski na szczeblu OZPN Konin.

Dzięki współpracy realizowane będą transmisje "na żywo" jednego spotkania z każdej fazy Pucharu. Kibice będą mogli również śledzić losowania oraz bogatą oprawę medialną samego finału.

Portal LM zyskuje wyłączne prawa do transmitowania relacji z Pucharu Polski.

O tym jaki mecz będzie transmitowany decydować będą każdorazowo kibice. Rozgrywki ruszają w najbliższy weekend, a wyjątkowo w pierwszym rzucie głosować będziemy wyłącznie na sobotnie mecze. Zmobilizujcie swoich kibiców, aby cały region oglądał transmisję pucharowego meczu Twojej drużyny.

Bardzo się cieszę z podjęcia współpracy z OZPN Konin i objęcia patronatem rozgrywek okręgowego Pucharu Polski. Staramy się jako portal promować regionalną piłkę nożną we wszystkich jej odsłonach i na wszystkich poziomach. Chcemy docenić pasję i zaangażowanie piłkarzy nawet z najodleglejszych zakątków naszego regionu. Do zobaczenia na stadionach i przed ekranami - powiedział Bartosz Skonieczny, dziennikarz sportowy Portalu LM.pl

Podjęcie współpracy z Portalem LM.pl to kolejne działanie na rzecz naszych klubów. Wierzymy, że ten projekt przyczyni się do popularyzacji i podniesienia rangi rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Koninie. Ważny jest również fakt, że do całego przedsięwzięcia włączamy kibiców, którzy będą decydować o transmisjach meczów pucharowych - powiedział Bartłomiej Tarłowski, członek Zarządu oraz Przewodniczący Komisji ds. Marketignu OZPN Konin.

Jak głosować?

Wpisz w komentarzu do wpisu na Facebooku OZPN Konin numer meczu, który chcesz, aby był transmitowany "na żywo" przez dziennikarzy Portalu LM. Zwycięży ta para, które zbierze najwięcej głosów w głosowaniu, które potrwa do piątku (10 sierpnia) do godziny 18.00. Po tej godzinie głosy nie będą liczone (liczymy tylko głosy z komentarzy umieszczonych pod postem na naszym profilu).


Patron medialny Pucharu Polski OZPN Konin


Partner Techniczny OZPN Konin