Nie jesteś zalogowana/y
Login:
Hasło:
Harmonogram minutowy egzaminów – 19.03.2015r Komisja Szkoleniowa prosi o dokładne zapoznanie się z poniższym komunikatem i przestrzeganie zawartych w nim godzin. Każdy sędzia powinien odnaleźć się na listach zamieszczonych poniżej.
Egzaminy odbędą się w Koninie na stadionie lekkoatletycznym przy PWSZ (ul. Staromorzysławska). Szatnia dostępna będzie w Hali Sportowej obok stadionu (zielona hala naprzeciwko Lidla) i otwarta dopiero o 15:30. W związku z tym prosimy uczestników biegu nominowanego o przybycie w strojach sportowych, abyśmy mogli punktualnie rozpocząć bieg. Pozostałych sędziów również prosi się o przybycie odpowiednio wcześniej, aby zdążyć rozgrzać się przed biegiem.
15:40 – bieg nr 1 nominowany biegi krótkie
15:55 – bieg nr 1 nominowany – test interwałowy (koniec 16:25)
16:15 – bieg nr 2 (35/45) biegi krótkie
16:35 – bieg nr 2 (35/45) bieg interwałowy (koniec 17:07)
16:55 – bieg nr 3 (35/45) biegi krótkie
17:15 – bieg nr 3 (35/45) test interwałowy (koniec 17:47)
SĘDZIOWIE POWYŻEJ 40 ROKU ŻYCIA SĄ ZWOLNIENI Z BIEGÓW KRÓTKICH
17:55 – Test Coopera
Minimum zaliczeniowe 1800 metrów w 12 minut.
Bieg nominowany godz. 15:40
1. Badowski Waldemar
2. Gołębiowski Mateusz
3. Kubiak Michał
4. Lebioda Michał
5. Matusiak Łukasz
6. Tatusiak Damian
7. Zywert Bartłomiej
Bieg drugi godz. 16:15
Start 1
1. Ceglarek Mariusz
2. Górski Szymon
3. Majcherek Patryk
4. Majewski Karol
5. Wesołowski Rafał
6. Kucal Łukasz
7. Jędraszak Piotr
Start 2
1. Kaczan Daniel
2. Kanior Jacek
3. Kuszka Karol
4. Kwaśniewski Paweł
5. Ludwiczak Mariusz
6. Szewczyk Rafał
7. Śliwiński Adam
Start 3
1. Wróbel Paweł
2. Ciupa Mateusz
3. Dziamski Rafał
4. Jaszczak Radosław
5. Kawka Paweł
6. Krupa Tomasz
7. Majewski Daniel
Start 4
1. Przybyłowski Piotr
2. Pietrzak Grzegorz
3. Pigulski Mariusz
4. Wdowiński Damian
5. Wójtowicz Tomasz
6. Żynda Tomasz
7. Łakomicki Grzegorz
Bieg trzeci godz. 16:55
Start 1
1. Balkowski Dariusz
2. Drzewiecki Mariusz
3. Drzewiecki Piotr
4. Brukarczyk Karol
5. Gosztkowski Damian
6. Karbowy Kacper
Start 2
1. Freus Arkadiusz
2. Jagodziński Maciej
3. Latański Mateusz
4. Kubiak Dawid
5. Leszczak Michał
6. Lewandowski Jakub
Start 3
1. Łęt Marcin
2. Majewski Michał
3. Małolepszy Norbert
4. Merdyński Robert
5. Rusin Eryk
6. Rusin Mikołaj
Start 4
1. Szwaciński Jerzy
2. Witek Damian
3. Witek Mateusz
4. Zajączkowski Arkadiusz
5. Szczepański Krystian
6. Szymański Łukasz
7. Zajdel Mateusz
Test Coopera 17:55
1. Balcerzak Patrycja
2. Jankowska Anna
3. Szymańska Anna
4. Jaskulski Marek
5. Kaczmarek Wiesław
6. Kurek Jan
7. Leśniewicz Zygmunt
8. Niedzielewski Zdzisław
9. Nieznalski Włodzimierz
10. Pawlak Grzegorz
11. Podziński Maciej
12. Rosiak Artur
13. Stasiak Marek
14. Szczepański Józef
15. Szczepański Ryszard
16. Wojtkowiak Andrzej
Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 17.03.2015, 18:44:56
Tylko osoby zalogowane mogą czytać i dodawać komentarze