Hasło:

Email Zarządu: zarzad.kskonin@wp.pl
Email Komisji Szkoleniowej: szkolenie.kskonin@gmail.com
II miejsce w Kłodawie

Miło nam poinformować, że nasza drużyna zajęła II miejsce podczas X Turnieju Pamięci Wiktora. W turnieju wzięło udział 6 zespołów, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Nasz zespół trafił do grupy „B” razem z Górnikiem II Kłodawa oraz drużyną dobrze znanego naszym sędziom oczywiście z wieloletnich występów w Górniku Kłodawa - Zbyszka Zwolińskiego. Drużyna ta od lat nosi nazwę Przyjaciele Wiktora – na cześć zmarłego Wiktora.

Pierwszy mecz z Górnikiem II wygraliśmy pewnie 9:1. Po bramkach (Rusina x5, Kusiołka x2, Cyferkowskiego i Zywerta.) W tym meczu nasza drużyna urządziła sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Drugi mecz z Przyjaciółmi Wiktora był już bardziej wyrównany, ale nasi sędziowie również okazali się lepsi i po bramkach (Zywerta x3, Rusina, Cyferkowskiego i Zajdla) KS Konin wygrywa 6:4. Po dwóch meczach mogliśmy czekać za półfinałem zajmując pierwsze miejsce w grupie. W półfinale spotkaliśmy się z Przyjaciółmi Zbyszka – drużyną ze Śląska, która również co roku gości na kłodawskim turnieju. Mecz zaczęliśmy słabo i szybko stracona bramka podcięła nam skrzydła, a nasza gra wyglądała słabo. Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zdeterminowani i po dwóch bramkach Zywerta wygrywamy ten mecz 2:1 i meldujemy się w finale, a tam czekała na naszą drużynę Górnik I Kłodawa. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0, ale szybko zdobyta bramka na początku II odsłony po znakomitej akcji Piotra Kusiołka, który wyłożył piłkę do pustej bramki Erykowi Rusionowi daję nam remis ! Akcja została nagrodzona brawami nawet przez kibiców gospodarzy. Niestety na 3 minuty przed końcem nasza drużyna straciła bramkę i kiedy się odkryliśmy na zakończenie straciliśmy trzeciego gola. Mecz zakończył się porażka 1:3. Mimo wszystko można stwierdzić, że Kolegium Sędziów w Koninie zagrała bardzo dobry turniej i zdecydowanie z Kłodawy wyjeżdżaliśmy z podniesioną głową!

Na pochwały zasługują również Koledzy Damian Tatusiak i Robert Polowczyk, którzy w bardzo profesjonalny sposób sędziowali turniej i obyło się bez kontrowersji.

Tylko osoby zalogowane mogą czytać i dodawać komentarze

Kolegium Sędziów Konińskiego OZPN Strona główna Kontakt Mapa strony RSS www.koninskiozpn.pl/sedziowie KS OZPN Konin na FB