Nie jesteś zalogowana/y

Login:

Hasło:

Email Zarządu: zarzad.kskonin@gmail.com
Email Komisji Szkoleniowej: szkolenie.kskonin@gmail.com

Kurs sędziowski 2019 - Konin

Miło nam poinformować, że nasza drużyna zajęła II miejsce podczas X Turnieju Pamięci Wiktora. W turnieju wzięło udział 6 zespołów, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Nasz zespół trafił do grupy „B” razem z Górnikiem II Kłodawa oraz drużyną dobrze znanego naszym sędziom oczywiście z wieloletnich występów w Górniku Kłodawa - Zbyszka Zwolińskiego. Drużyna ta od lat nosi nazwę Przyjaciele Wiktora – na cześć zmarłego Wiktora.

Pierwszy mecz z Górnikiem II wygraliśmy pewnie 9:1. Po bramkach (Rusina x5, Kusiołka x2, Cyferkowskiego i Zywerta.) W tym meczu nasza drużyna urządziła sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Drugi mecz z Przyjaciółmi Wiktora był już bardziej wyrównany, ale nasi sędziowie również okazali się lepsi i po bramkach (Zywerta x3, Rusina, Cyferkowskiego i Zajdla) KS Konin wygrywa 6:4. Po dwóch meczach mogliśmy czekać za półfinałem zajmując pierwsze miejsce w grupie. W półfinale spotkaliśmy się z Przyjaciółmi Zbyszka – drużyną ze Śląska, która również co roku gości na kłodawskim turnieju. Mecz zaczęliśmy słabo i szybko stracona bramka podcięła nam skrzydła, a nasza gra wyglądała słabo. Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zdeterminowani i po dwóch bramkach Zywerta wygrywamy ten mecz 2:1 i meldujemy się w finale, a tam czekała na naszą drużynę Górnik I Kłodawa. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0, ale szybko zdobyta bramka na początku II odsłony po znakomitej akcji Piotra Kusiołka, który wyłożył piłkę do pustej bramki Erykowi Rusionowi daję nam remis ! Akcja została nagrodzona brawami nawet przez kibiców gospodarzy. Niestety na 3 minuty przed końcem nasza drużyna straciła bramkę i kiedy się odkryliśmy na zakończenie straciliśmy trzeciego gola. Mecz zakończył się porażka 1:3. Mimo wszystko można stwierdzić, że Kolegium Sędziów w Koninie zagrała bardzo dobry turniej i zdecydowanie z Kłodawy wyjeżdżaliśmy z podniesioną głową!

Na pochwały zasługują również Koledzy Damian Tatusiak i Robert Polowczyk, którzy w bardzo profesjonalny sposób sędziowali turniej i obyło się bez kontrowersji.

  Kadra:
 1. Mateusz Zajdel – trener,
 2. Eryk Rusin,
 3. Bartłomiej Zywert,
 4. Piotr Kusiołek,
 5. Dawid Siwek,
 6. Szymon Cyferkowski,
 7. Zdzisław Niedzielewski,
 8. Jerzy Szwaciński,
 9. Dawid Niedzielewski – kierownik
  Tabela końcowa:
 1. Górnik I Kłodawa
 2. Kolegium Sędziów Konin
 3. Przyjaciele Zbyszka
 4. Przyjaciele Wiktora
 5. Iskra Przedecz
 6. Górnik II Kłodawa

Galeria zdjęć z turnieju

komentarze [2]

Dodał: Zarząd KS Konin, dnia 20.01.2019, 23:34:14

Pogrzeb śp. Przemka Gadomskiego odbędzie się we wtorek 22 stycznia 2019 r. o godz. 11:00 w kościele pw. św. Faustyny w Koninie-Chorzniu.

komentarze [0]

Dodał: Zarząd KS Konin, dnia 16.01.2019, 20:10:57

19 stycznia odbędzie się X edycja Kłodawskiego Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar im. Wiktora Frątczaka, a już dzisiaj sztab szkoleniowy odkrywa karty i przedstawia drużynę, która będzie walczyć o jak najwyższe cele.

 1. Niedzielewski Zdzisław (Br.)
 2. Siwek Dawid (Br.)
 3. Cyferkowski Szymon
 4. Krych Jarosław
 5. Kusiołek Piotr
 6. Maciejewski Eryk
 7. Rusin Eryk
 8. Szwaciński Jerzy
 9. Zajdel Mateusz
 10. Zywert Bartłomiej
Trener: Mateusz Zajdel, Kierownik drużyny: Dawid Niedzielewski
Na straży przepisów będą stali Koledzy: Damian Tatusiak i Robert Polowczyk
Naszej drużynie życzymy powodzenia w turnieju, a przede wszystkim, żeby wszyscy wrócili bez żadnych kontuzji, a kolegom z gwizdkiem samych trafnych decyzji!

komentarze [0]

Dodał: Zarząd KS Konin, dnia 16.01.2019, 05:05:40

Koleżanki i koledzy!
Niezmiernie nam przykro z powodu wiadomości o niespodziewanej śmierci naszego kol. Przemka Gadomskiego, która dotarła do nas z Wielkiej Brytanii. Łączymy się w bólu z najbliższymi kol. Przemka oraz składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Informacje dotyczące pogrzebu podamy wkrótce.

komentarze [7]

Dodał: Zarząd KS Konin, dnia 09.02.2019, 12:54:12

19 stycznia 2019r. w Kłodawie organizowany jest turniej w piłkę nożną halową. Jak co roku na turniej została zaproszona drużyna Kolegium Sędziów Konin. Osoby chętne, które chciałby reprezentować Nasze Kolegium są proszone o kontakt z Kol. Mateuszem Zajdlem. W drużynie może wystąpić 10 zawodników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

komentarze [0]

Dodał: ?, dnia 07.01.2019, 23:26:42

Starsze informacje

Kolegium Sędziów Konińskiego OZPN Strona główna Kontakt Mapa strony RSS www.koninskiozpn.pl/sedziowie KS OZPN Konin na FB