Nie jesteś zalogowana/y

Login:

Hasło:

Email Zarządu: zarzad.kskonin@wp.pl
Email Komisji Szkoleniowej: szkolenie.kskonin@gmail.com
Wykaz sędziów

Sędzia międzynarodowa:

  1. Diakow Michalina

Szczebel Centralny - Extraliga Kobiet:

  1. Kinga Kwitowska

Szczebel Centralny - Futsal:

  1. Maciej Jagodziński

III liga:

  1. Diakow Michalina
  2. Zywert Bartłomiej

IV liga:

  1. Lebioda Michał
  2. Zajdel Mateusz

V liga:

  1. Drzewiecki Piotr
  2. Jagodziński Maciej
  3. Jasiński Dawid
  4. Krakowski Miron
  5. Łęt Marcin
  6. Mikołajczyk Patryk
  7. Niedzielewski Dawid
  8. Rusin Eryk
  9. Tatusiak Damian
  10. Ziółkowski Maciej
  11. Żubrowski Rafał

Wielkopolska Kadra Asystentów:

  1. Cyferkowski Szymon
  2. Mostowska Aleksandra
  3. Szymański Mikołaj

Klasa okręgowa:

  1. Badowski Waldemar
  2. Balkowski Dariusz
  3. Drozd Michał
  4. Drzewiecki Mariusz
  5. Fiedorowicz Jakub
  6. Jaszczak Radosław
  7. Kubiak Michał
  8. Kubiak Dawid
  9. Lewandowski Jarosław
  10. Kwitowska Kinga
  11. Łakomicki Grzegorz
  12. Majcherek Patryk
  13. Majewski Michał
  14. Matusiak Łukasz
  15. Sobczak Janusz
  16. Pigulski Mariusz
  17. Siepka Łukasz
  18. Spławski Jakub
  19. Szwaciński Jerzy
  20. Szymański Mikołaj
  21. Woźniak Szymon
  22. Zajączkowski Arkadiusz
  23. Zieliński Tomasz
  24. Żynda Tomasz

Klasa A:

  1. Biczysko Michał
  2. Cyferkowski Szymon
  3. Czerwiński Igor
  4. Dziamski Rafał
  5. Górski Kacper
  6. Grabski Paweł
  7. Jędraszak Piotr
  8. Kaczan Daniel
  9. Kazimierczak Tomasz
  10. Kusiołek Piotr
  11. Kuszka Karol
  12. Maciejewski Eryk
  13. Majewski Daniel
  14. Matuszak Jakub
  15. Polowczyk Robert
  16. Przerwa Dariusz
  17. Przybyłowski Piotr
  18. Przydryga Jacek
  19. Rapeła Jakub
  20. Siwek Dawid
  21. Szewczyk Rafał
  22. Wdowiński Damian
  23. Woźniak Maksymilian
  24. Wójtowicz Tomasz
  25. Wodziński Damian
  26. Woźniak Łukasz
  27. Wróbel Grzegorz

Klasa B:

  1. Adamek Adrian
  2. Bajek Dominik
  3. Bartczak Mateusz
  4. Bukarczyk Karol
  5. Cierpiszewski Jakub
  6. Cieslak Kacper
  7. Czyz Dominik
  8. Fiedorowicz Dariusz
  9. Fogiel Damian
  10. Glodek Alan
  11. Gosztkowski Damian
  12. Górecki Bartosz
  13. Górski Szymon
  14. Jaskulski Marek
  15. Kaczor Szymon
  16. Kalinowski Grzegorz
  17. Kanior Jacek
  18. Kanior Mateusz
  19. Kawka Paweł
  20. Kordylas Bartosz
  21. Koźmiński Szymon
  22. Kubicki Adam
  23. Kuźniacka Wiktoria
  24. Kwiatkowski Kamil
  25. Krych Jarosław
  26. Lewandowska Weronika
  27. Lukasik Emil
  28. Ludwiczak Mariusz
  29. Małolepszy Norbert
  30. Michalski Marcin
  31. Niedzielewski Zdzisław
  32. Nieznalski Włodzimierz
  33. Nowak Paweł
  34. Obarski Sebastian
  35. Olejnik Krzysztof
  36. Olkiewicz Arkadiusz
  37. Pawlak Grzegorz
  38. Pietrakowski Marcin
  39. Podziński Maciej
  40. Rosiak Artur
  41. Rosiak Maciej
  42. Sałata Sandra
  43. Stasiak Marek
  44. Swiatkowski Piotr
  45. Szelewski Tomasz
  46. Szczepański Józef
  47. Urna Klaudia
  48. Wojtkowiak Andrzej
  49. Wróbel Paweł
  50. Zawadzki Bartosz

Sędziowie nieczynni:

  1. Bagiński Szymon
  2. Bartczak Natalia
  3. Budkowski Krzysztof
  4. Ceglarek Mariusz
  5. Garczarek Agnieszka
  6. Gorzelińska Weronika
  7. Grzesiak Julia
  8. Konieczny Adam
  9. Kropska Natalia
  10. Latański Mateusz
  11. Lewandowski Maciej
  12. Ligocki Kamil
  13. Łaniewska Karolina
  14. Michaliski Wojciech
  15. Mroczkowska Marta
  16. Przybylski Damian
  17. Przygoda Katarzyna
  18. Pustelnik Szymon
  19. Siwińska Weronika
  20. Stamblewski Dariusz
  21. Ślesiński Filip
  22. Węcławek Jakub
  23. Witek Damian
  24. Witek Mateusz
  25. Wojciechowski Rafał
Wykaz obserwatorów

III liga:

  1. Wanjas Michał

IV liga:

  1. Kwaśniewski Paweł
  2. Kuznowicz Jacek

klasa okręgowa:

  1. Adamek Mieczysław
  2. Ćwiek Stanisław
  3. Drapiński Paweł
  4. Kaczmarek Wiesław
  5. Pietrzak Grzegorz
Kolegium Sędziów Konińskiego OZPN Strona główna Kontakt Mapa strony RSS www.koninskiozpn.pl/sedziowie KS OZPN Konin na FB