Kolejny staż i doświadczenia, tym razem GKS Bełchatów

2016-01-22 11:39:53, Albert Sosnowski

alt

Nasi trenerzy uczestniczyli w kolejnym stażu w dniach 18-22 stycznia, tym razem zorganizowanym we współpracy z trenerem Rafałem Ulatowskim i klubem GKS Bełchatów.
W ciągu tygodnia trenerzy obserwowali dziewięć jednostek treningowych w tym zajęcia na siłowni, hali i sztucznym boisku w Bełchatowie i Gutowie. Treningi miały charakter techniczno-taktyczny i motoryczny a jeden z treningów przygotowania ogólnego prowadził trenerów zapasów. W trakcie tygodniowego pobytu odbyło się kilka godzin rozmów z trenerem Rafałem Ulatowskim, który objaśniał zajęcia i swoją filozofię przygotowania drużyny. Trenerzy mieli możliwość kontaktu z całym sztabem szkoleniowym. Wiedzą i doświadczeniem dzielił się drugi trener Adam Buczek (w przeszłości asystent Oresta Lenczyka i Pavela Hapala w Zagłębiu Lubin) oraz Krystian Kierach koordynator ds. młodzieży. Każdy miał również możliwość porozmawiać z Jackiem Krzynówkiem (członek Klubu Wybitnego Reprezentanta, który wystąpił w 96 spotkaniach Reprezentacji Polski) obecnie pełniącym funkcje dyrektora ds. sportowych.
Z szacunkiem podkreślamy udział w stażu trenera Grzegorza Dębowskiego, który mimo wieloletniego doświadczenia w pracy trenerskiej ciągle systematycznie się dokształca. Pozostali uczestnicy: Michał Grzywacz, Tomasz Mikusik, Tomasz Kowalski, Dominik Łomnicki, Dawid Jóźwiak, Sławomir Furmański, Piotr Krzyżanowski, Łukasz Sikorski, Michał Sypuła, Damian Fogiel, Przemysław Wesołowski, Sebastian Kierzek.
Serdeczne podziękowania za pomoc, otwartość i przystępność składamy trenerowi Rafałowi Ulatowskiemu.