Bilety na mecze reprezentacji Polski

2016-09-02 06:00:00, Bartłomiej Tarłowski - Komisja ds. Marketingu

Informujemy, że Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie udostępnia w formie sprzedaży bilety na mecze: Polska – Dania i Polska – Armenia, które rozegrane zostaną w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Bilety pochodzą z puli przyznanej KOZPN przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Z uwagi na ograniczoną ilość biletów, do ich zakupu uprawnione będą wyłącznie kluby zrzeszone w KOZPN. Każdy klub może aplikować tylko na jeden, wybrany mecz. Klub może zakupić nie więcej niż dwa bilety.

Zgłoszenia należy kierować do 4 września na adres biuro@koninskiozpn.pl. Zgłoszenie musi zawierać:

  • nazwę klubu
  • mecz (Polska - Dania lub Polska Armenia)
  • imię, nazwisko oraz pesel maksymalnie 2 członków klubu, którzy pojadą na wybrany mecz
  • kategoria biletu (I lub II lub III - patrz niżej)

Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletu. Jeśli liczba aplikacji przekroczy ilość dostępnych biletów o przyznaniu biletów zadecyduje losowanie, które odbędzie się w biurze KOZPN 5 września.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

Spotkanie z Danią odbędzie się 8 października 2016 roku, a mecz z reprezentacją Armenii 11 października 2016 roku na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie o godz. 20.45.

Ceny biletów

  • I kategoria – 200 zł
  • II kategoria – 160 zł
  • III kategoria – 100 zł

Oddajemy do dyspozycji klubów wszystkie bilety przyznane naszemu okręgowi przez WZPN. Uznaliśmy, że prawo do nabycia biletów powinni mieć wszyscy członkowie klubów, na takich samych zasadach - powiedział Grzegorz Pietrzak, Prezes OZPN Konin.